چگونگی اخذ ویزای شینگن هلند تضمینی ؟

ویزای شینگن هلند یکی از محبوب ترین ویزا های منطقه شینگن و قاره اروپا است و هر ساله افراد زیادی در پی اخذ ویزای این کشور هستند.

ویزای شینگن هلند را میتوان به دو دسته کلی تقسیم کرد. ویزای شینگن هلند تضمینی و ویزای نشنال هلند ، همان طور که می دانید هلند یکی از کشور های عضو پیمان شینگن است پس اگر ویزای شینگن هلند را دریافت کنید می توانید به تمام کشور های عضو شینگن هم سفر کنید ولی اگر ویزای نشنال را دریافت کنید فقط می توانید به کشور هلند سفر کنید.

ویزای شینگن هلند به دو دسته ویزای شینگن کوتاه مدت و ویزای مالتی شینگن تقسیم میشود . با نظر و صلاح دید کنسول ویزای مربوطه برای شما صادر میشود.

در نظر داشته باشید روشاگشت میتواند به عنوان یک مشاور تخصصی در کنار شما برای اخذ ویزای شینگن هلند تضمینی و بصورت فوری به یاری شما بیاید.

مدارک مورد نیاز برای ویزای هلند

*شناسنامه
*وضعیت تاهل متقاضی
*کپی بلیط رفت و برگشت
*محل اقامت متقاضی در طول سفر
*کارت کمک هزینه اجتماعی (در صورت وجود)
*دو قطعه عکس زمینه سفید در قطع پاسپورتی
*نامه‌ ای که در آن هدف و برنامه سفر بصورت کامل تشریح شده باشد.
*مشخصات کامل متقاضی شامل وضعیت تاهل، شناسنامه فرزندان، گواهی مرگ همسر
*فرم درخواست ویزا، این فرم باید بصورت تایپ شده تکمیل شده و سپس نسخه چاپی آن تهیه شود.
گواهی تمکن مالی به هم راه پرینت گردش حساب سه ماهه اخیر به زبان انگلیسی (این مدارک باید از بانک تهیه شوند)
*گذرنامه دارای اعتبار حداقل ۶ ماهه، اعتبار گذرنامه باید حداقل شش ماه بیشتر از پایان مدت زمان ویزای درخواستی باشد. هم چنین، گذرنامه باید دست کم دو صفحه خالی برای ویزا باشد. کپی سایر صفحه‌ های دارای ویزا نیز الزامی است.

مراحل دریافت ویزای هلند

مرحله اول: اولین مرحله برای درخواست ویزای هر کشوری، تکمیل فرم تقاضای ویزا است. این فرم را میتوانید به صورت رایگان از اینجا دانلود کنید. البته بهتر است قبل از اقدام به درخواست ویزا هدف از سفر و نوع ویزای درخواستی کاملا مشخص شود.

مرحله دوم:  متقاضی باید از طریق ایمیل برای مراجعه حضوری درخواست وقت ملاقات کند. در این ایمیل باید مواردی مانند نام کامل متقاضی، شماره گذرنامه، تاریخ تولد، تاریخ انقضای پاسپورت، ملیت، جنسیت، تاریخ خروج، شماره تماس و پست الکترونیک ذکر شود.

مرحله سوم: پس از مراجعه حضوری برای ارائه مدارک ویزای شینگن و انجام انگشت نگاری میتوانید از طریق پیامک یا پست الکترونیک وضعیت درخواست خود را پیگیری کنید.

برای اخذ ویزای شینگن هلند تضمینی ، ویزای شینگن اسپانیا میتوانید با روشاگشت در این زمینه به صورت فوری و تضمینی در ارتباط باشید تا ویزای شینگن هلند را در کمترین زمان دریافت کنید.