ارزانترین سفرهای اروپایی در پاییز با تور اروپا

در این مطلب قصد دارم به شماارزانترین سفرهای اروپایی در پاییز با تور اروپا در فصل پاییز را به شما معرفی کنم.

بنابراین شما میتوانید با انتخاب بهترین تور اروپا از لحظات پاییزی خود  از ارزانترین سفرهای اروپایی در پاییز با تور اروپا استفاده کنید.

آلیکانته، اسپانیا (Alicante)

 

 

شهری در جنوب شهر والنسیا که دارای ساحلهای بسیار زیبا و مکانهای تاریخی دیدنی میباشد. خیابانهای قدیمی این شهر در فصل پاییز بسیار دیدنی و دوست داشتنی میشوند. غروب پاییز در کنار ساحل این منطقه حسی عجیب را به شما القا میکند. قیمت هتلهای این منطقه در فصل پاییز بسیار ارزان میباشد.

لیسبون، پرتغال (Lisbon)

 

 

لیسبون پایتخت پرتغال و بزرگترین شهر این کشور است. این شهر با دارا بودن قذمتی تاریخی و جاذبه های دیدنی یکی از بهترین مناطق برای سفرهای پاییزی میباشد. یکی دیگر از دلایل انتخاب این شهر ارزانی میباشد که در شهر لیسبون وجود دارد.

گرانادا، اسپانیا (Granada)

 

 

این شهر تا سال ۱۴۹۲ در دست مسلمانان اندلس بوده و دارای آثار تازیخی بسیاری است. این شهر در طول تابستان کمی گرم است ولی در فصل پاییز زمان بسیار مناسبی برای سفر به این شهر است.

 

باواریا ، آلمان (Bavari)

 

ارزانترین سفرهای اروپایی در پاییز

 

این شهر یکی از بهترین فصل های پاییزی را دارد که میتوانید با سفر به آلمان با تور اروپا از این شهر در فصل پاییز لذت ببرید ،

برای رقم خوردن بهترین لحظات میتوانید با بهترین تور اروپا سفر کنید.

ارزانترین سفرهای اروپایی در پاییز با تور اروپا را میتوانید با بهترین تور اروپا ، روشا گشت به بهترین نحو بگذرانید ، همیشه این را به خاطر داشته باشید که شما لایق بهترینها هستید ، پس بهترین ها را هم انتخاب کنید.