انواع ویزای شینگن هلند :

انواع ویزای شینگن هلند در زیر برای شما عزیز مطرح شده است که میتوانید با درنظر گرفتن نوع درخواستی ویزای شینگن با روشاگشت درمیان بگذارید تا در این زمینه برای شما اقدامات لازم را انجام دهند.

ویزای توریستی

این نوع ویزای شینگن هلند برای افرادی صادر میشود که بمنظور گردش و بازدید از هلند و بصورت موقت قصد سفر به این کشور را دارند. حداکثر مدت اقامت با این ویزا ۹۰ روز در یک دوره ۱۸۰ روزه است.

ویزای تجاری

ویزای تجاری ویژه افرادی است که برای ملاقات‌های تجاری، شرکت در جلسه‌ها، کنفرانس‌ها و … قصد سفر به هلند را دارند.

ویزای ملاقات خانواده و بستگان

این ویزا مختص افرادی است که برای ملاقات خانواده و بستگان خود عازم سفر به هلند هستند.

ویزای ترانزیت فرودگاهی

این ویزای شینگن هلند محدود به مکان‌های ترانزیت بین المللی فرودگاه‌های حوزه شینگن است و دارندگان ویزا مجاز به خروج از فرودگاه و گردش در داخل کشورهای حوزه شینگن نیستند.

ویزای ورود مجدد به هلند

این ویزا برای افرادی است که قصد عبور و مرور در خاک هلند را بمنظور سفر به کشورهای دیگر را دارند و فاقد اجازه اقامت معتبر است.

ویزای طولانی مدت (ملی)

این نوع ویزای شینگن هلند برای امور تحصیلی و کار مورد استفاده قرار میگیرد.

مطالب مرتبط :  راهنمای اخذ ویزای شینگن هلند ، همه چیز درباره ویزای شینگن هلند

در نظر داشته باشید روشاگشت میتواند به عنوان یک مشاور تخصصی در کنار شما برای اخذ ویزای شینگن هلند بصورت فوری به یاری شما بیاید.

مراحل صدور ویزای شینگن هلند

سفارت هلند مراحل جمع‌ آوری مدارک و ثبت اطلاعات بیومتریک را به کارگزار خدمات ویزا واگذار کرده است؛ بنابراین، متقاضیان باید بصورت حضوری جهات ارائه مدارک و انجام انگشت‌نگاری به دفتر کارگزار ویزا مراجعه کنند. نکته قابل توجه اینکه تصمیم نهایی در مورد صدور ویزا توسط سفارت هلند اتخاذ میشود.

برای اخذ ویزای شینگن هلند فوری میتوانید با روشاگشت در ارتباط باشید تا ویزای شینگن هلند را به سرعت دریافت کنید.

روشاگشت در زمینه ویزای شینگن کشورهای ایتالیا ، فرانسه ، اسپانیا و .. فعالیت می کند همچنین برای اطلاع از تورهای نوروزی میتوانید به قسمت تورهای نوروزی 98 مراجعه کنید.