کشور هلند دارای مساحت کم و خشکی آن از سطح دریا پایینتر قرار دارد ولی جزء یکی از سرسبز ترین کشور ها محسوب میشود بنوعی به کشور گل‌ ها مشهور است .

گردشگران زیادی سالانه برای شرکت در جشنواره‌ های گل و گیاه به این کشور مسافرت میکنند . در ادامه به معرفی انواع ویزای شینگن کشور هلند میپردازیم.

انواع ویزای شینگن کشور هلند :

ویزای شینگن هلند ، توریستی
حداکثر مدت اقامت توریستی توسط این ویزا ۹۰ روز میباشد . این ویزای شینگن هلند مخصوص افرادی است که میخواهند صرفا از کشور هلند بازدید و گردش داشته باشند ، برای همین به ویزای هلند احتیاج دارند .

ویزای شینگن هلند، تجاری
ویزای توریستی هلند هم همانطور که از اسمش مشخص است مخصوص اجلاس‌ ها ، ملاقات تجاری ، شرکت در جلسه‌ های کاری ، سرمایه‌گذاری و … در کشور هلند قرار داده‌ شده است و شما میتوانید این ویزای هلند را برای خود درخواست بدهید .

ویزای شینگن هلند، ملاقات خانواده و بستگان
هستند افرادی که در کشور هلند اقوام و دوستانی داشته باشند و برای دیدن آنها از این نوع ویزای هلند استفاده مینمایند .

ویزای شینگن هلند، ترانزیت فرودگاهی
ویزای ترانزیت فرودگاهی فقط صرفا برای استفاده از ترانزیت فرودگاهی یک کشور عضو شینگن مثل کشور هلند صادر میشود . این ویزای هلند صرفا برای عوض کردن پرواز و خروج از محدوده شینگن میباشد و مسافر حق خروج از فرودگاه را ندارد و ایران جز ۱۸ کشوری است که درخواست این ویزا را نیاز دارد .

ویزای شینگن هلند، ورود مجدد به کشور
این ویزای هلند فاقد اجازه اقامت معتبر میباشد و فقط صرفا برای عبور از خاک کشور هلند به کشور دیگر صادر میشود .

ویزای شینگن هلند، ملی
این ویزای هلند از نوع طولانی‌ مدت که به آن ویزای ملی گفته میشود و برای امور تحصیل و کار مورداستفاده قرار میگیرد .

انواع ویزای شینگن کشور هلند در بالا توضیح داده شد شما میتوانید برای اخذ ویزای شینگن هلند در هر نوع که بخواهید با روشاگشت در ارتباط باشید و برای سفر نوروزی میتوانید اقدام به رزرو تور نوروز 98 روشاگشت فرمایید .

برای اطلاعات بیشتر راجع به ویزای شینگن هلند ، ویزای شینگن اسپانیا میتوانید با راه های ارتباطی روشاگشت در تماس باشید.