کلیسای قلب مقدس یکی از مهم ترین کلیساهای پاریس است که سالانه میلیون ها بازدید کننده دارد این ساختمان بر بالای تپه ای قرار دارد و مقام دوم جذب توریست پس از کلیسای نوتردام دارد .
این تپه در دوران گل ها مکانی برای پرستش بت ها بوده و در قرن 19 به رهبری لوئی چهارم و همسرش آنجا را به طور رسمی بنا شد .
برای بالا رفتن از این تپه میتوان از کابین های ریلی استفاده کرد و زیبایی های زیادی که در آن اطراف میتوان وجود دارد را مشاهده کرد .

با تور اروپای روشاگشت از کلیسای قلب مقدس در پاریس دیدن کرده و از زیبایی های آن لذت ببرید .

بازدید از کلیسای قلب مقدس با تور اروپا

بازدید کلیسای قلب مقدس این امکان را برای افراد فراهم میکند که از بالای تپه نمای کامل شهر را مشاهده کرد .
معماری با شکوه این کلیسا خیلی جذاب بوده و بازدید کنندگان بسیاری را هر ساله به خود جذب می کند .
اطراف این کلیسا از طبیعت زیبایی برخوردار بوده و بسیاری از افراد برای لذت بردن از این فضا به این مکان سفر میکنند   .
کافه و رستوران های زیبای زیادی در آن اطراف وجود دارد. پس از گردش برای رفع خستگی می توانید در این رستوران ها استراحت کنید .
با رفتن به این مکان علاوه بر دیدن از این کلیسا به راحتی و بدون پرداخت هزینه اضافی از بهترین نما برای دیدن و لذت بردن از شهر پاریس استفاده کرد .

بازدید از کلیسای قلب مقدس با تور اروپا

این کلیسا در بالای تپه در ارتفاع 130 متری از سطح دریا قرار دارد که ورود به داخل این کلیسا رایگان بوده و فقط در صورتی که بخواهید به بالای گنبد بروید باید هزینه پرداخت کنید .
بازدید از این کلیسا همه روزه از ساعت 6 تا 10 شب امکان پذیر است نمای کلیسا هم در روشنایی شب و هم در روز زیبا و منحصر به فرد است .
مونت مارتر همان تپه ای که کلیسای قلب مقدس بر روی آن قرار دارد در ابتدا مکانی برای بت پرستی بوده است . مونت مارتر در اصل مونس مارتیس بوده به معنای کوهی از یخ که بعدا به کوه شهید تبدیل شد. تور اروپای روشاگشت بهترین خدمات را در سفر به شما ارائه خواهد کرد .

بازدید از کلیسای قلب مقدس با تور اروپا

راه های ارتباط با تور اروپا روشاگشت: