تبدیل ویزای مولتی کانادا به ویزای کار و تحصیل

تبدیل ویزای مولتی کانادا به ویزای کار و تحصیل شرایط مختلفی دارد که اگر مطالب زیرا مطالعه نمایید میتوانید از شرایط آگاه شوید و برای تبدیل آن اقدام کنید.

تبدیل ویزای مولتی کانادا  کانادا به ویزای کار

امکان تبدیل ویزای مولتی کانادا به کاری در کانادا وجود ندارد؛ در واقع فردی که با ویزای مولتی کانادا  وارد این کشور شده است، اجازه کار ندارد، مگر اینکه:

👈همسر متقاضی با ویزای کار یا ویزای تحصیلی در کانادا باشد
👈نوع کار و حرفه متقاضی بگونه‌ ای باشد که از منظر قانونی نیاز به مجوز کار در کانادا نداشته باشد
👈متقاضی از طریق یکی از روشهای موجود موفق به اخذ اقامت دائم کانادا شده باشد و بخواهد تا پیش از طی شدن مراحل اداری و دریافت کارت اقامت دائم، کار کند.
👈در غیر موارد فوق، فرد دارنده ویزای مولتی کانادا، اجازه کار در این کشور را نخواهد داشت.

تبدیل ویزای مولتی کانادا به ویزای تحصیلی

باز هم تاکید میکنیم که لفظ تبدیل در اینجا بدان معنی نیست که متقاضی با اقدامی قانونی و پر کردن فرمی خاص بتواند ویزای مولتی کانادا خود را به ویزای تحصیلی تبدیل کند. بلکه به این معنی خواهد بود که این افراد در ۲ مورد ویژه میتوانند در زمان اقامت در کانادا با ویزای مولتی ، برای ویزای تحصیلی این کشور اقدام کنند.

این دو مورد عبارتند از:

⭐️نخست اینکه فرد متقاضی کمتر از ۱۸ سال باشد و برای تحصیل در مقطع دبستان، راهنمایی یا دبیرستان به کانادا اقدام کرده باشد.
⭐️دوم اینکه متقاضی موفق به اخذ پذیرش مشروط از یک مرکز آموزش عالی در کانادا بشود؛ در این مورد فرد میبایست یک درس پیش نیاز را در خاک کانادا بگذارند
در سایر موارد حتی اگر فرد دارنده ویزای مولتی کانادا موفق به اخذ پذیرش در یکی از موسسات آموزش عالی کانادا شود، حتما میبایست درخواست خود برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا را به یک دفتر ویزای خارج از کانادا ارسال کند.

برای اخذ ویزای مولتی کانادا فوری میتوانید با روشاگشت در ارتباط باشید و جهت تبدیل ویزای مولتی کانادا به ویزای های دیگر مشاوره دریافت کنید تا بهترین راه را مشاوران مجرب و با تجربه ی روشاگشت به شما عزیزان پیشنهاد دهند.