نیک اندیشان روشا گشتنیک اندیشان روشا گشت
فراموشی رمز عبور ؟

تور اروپا

تور اروپا برگه اصلی

 تور اروپا

تور اروپا : مناظر طبیعی زیبا و جاذبه های توریستی زیبای اروپا این قاره را از دیگر قاره ها متمایز می کند. ساختمان های تاریخی اروپا با قدمت بالا و زیبایی بی نظیری که دارند مورد توجه بسیاری از گردشگران علاقمند به تاریخ قرار گرفته است. این ساختمان های تاریخی فقط مختص شهر های پر آوازه ی اروپا نمی باشد. در سراسر این قاره ساختمان های زیبا وجود دارد که باعث جذب گردشگران زیادی میشود با تور اروپا روشا گشت از بازدید این زیبایی ها لذت ببرید.

ازجمله جاذبه های گردشگری تور اروپا میتوان به این موارد اشاره کرد:
1-آکروپلیس که به معنای شهر مرتفع یا صخره مقدس می باشد و یکی از اصلی ترین بناهای فرهنگی جهان می باشد.
2-کولوسئوم یک تماشاخانه بیضی وار در مرکز رم در ایتالیا است. این آمفی تئاتر بزرگترین ساختمان از نوع خود در امپراتوری رم باستان بوده و از دیدنی های تور اروپا میباشد.
3-برج ایفل برجی فلزی در میدان شان دومارس در کنار رود سن واقع در شهر پاریس می باشد یکی از شناخته ترین و پر بازدید ترین بناهای جهان میباشد که در تور اروپا می توان از آن بازدید کرد.

اگر در آرزوی سفری به یاد ماندنی و بی نظیر می باشید که از اماکن تاریخی بازدید کنید آنرا به روشا گشت بسپارید تا با تور اروپا یک سفر به یاد ماندنی را برای شما رقم بزند.

تور اروپا

اخبار و مقالات تور اروپا

با تور اروپا به چه کشورهایی می توانم سفر کنم؟

مشاوره رایگان با کارشناسان تور اروپا

سفر کردن به اطلاعات و تحقیق زیادی پیش از حرکت کردن نیاز دارد. هر قدر سفر مهمتر باشد به تحقیق بیشتری نیازمند هستید. تور اروپا نیز در زمره ی این سفرهای مهم قرار می گیرد. مشاوره با کارشناسان تور اروپا می تواند سفر لذت بخش تری برای شما رقم بزند. اگر اولین بار است که به سفر تور اروپا می روید حتما به مشاوره ها نیاز دارید. معمولا مسافران تور اروپا دغدغه و استرس زیادی پیش از سفر دارند. کارشناسان تور اروپا روشاگشت به شما کمک می کنند کمترین میزان استرس را پیش از سفر داشته باشید.

راه ارتباط با کارشناس تور اروپا در ادامه درج شده است. کافیست تماس بگیرید.

English