نیک اندیشان روشا گشت| مجری مستقیم تور اروپانیک اندیشان روشا گشت| مجری مستقیم تور  اروپا
فراموشی رمز عبور ؟

تور اروپا

تور اروپا

تور اروپا

مناظر طبیعی زیبا و جاذبه های توریستی زیبای اروپا این قاره را از دیگر قاره ها متمایز می کند. ساختمان های تاریخی اروپا با قدمت بالا و زیبایی بی نظیری که دارند مورد توجه بسیاری از گردشگران علاقمند به تاریخ قرار گرفته است.

این ساختمان های تاریخی فقط مختص شهر های پر آوازه ی اروپا نمی باشد. در سراسر این قاره ساختمان های زیبا وجود دارد که باعث جذب گردشگران زیادی میشود با تور اروپا روشا گشت از بازدید این زیبایی ها لذت ببرید.

در قاره اروپا علاوه بر جاذبه های گردشگری که وجود دارد میتوانید از جاذبه های تاریخی آن را لذت ببرید که بیشتر مردم آرزوی دیدن کشورهای پر جاذبه ی اروپا را دارند که برای رفت و آمد به قاره اروپا هر شخصی میداند که حتما باید ویزای شینگن در دست داشته باشید که برای اخذ ویزای شینگن میتوانید با بهترین تور اروپا ،روشا گشت در ارتباط باشید.

ازجمله جاذبه های گردشگری تور اروپا میتوان به این موارد اشاره کرد:
1-آکروپلیس که به معنای شهر مرتفع یا صخره مقدس می باشد و یکی از اصلی ترین بناهای فرهنگی جهان در یونان می باشد.
2-کولوسئوم یک تماشاخانه بیضی وار در مرکز رم در ایتالیا است. این آمفی تئاتر بزرگترین ساختمان از نوع خود در امپراتوری رم باستان بوده و از دیدنی های تور اروپا میباشد.
3-برج ایفل برجی فلزی در میدان شان دومارس در کنار رود سن واقع در شهر پاریس می باشد یکی از شناخته ترین و پر بازدید ترین بناهای جهان میباشد که در تور اروپا می توان از آن بازدید کرد.

4-ونیز دارای جاذبه های تاریخی و پر بازدید است که در فصل پاییز قشنگترین جای دیدنی برای سفر می شود که خیلی از گردشگران برای سفر به ایتالیا اولین جایی که دیدن می کنند ونیز است ، که ایتالیا به کشور روی آب معروف است.

 

اگر در آرزوی سفری به یاد ماندنی و بی نظیر به قاره اروپا می باشید تور اروپا روشا گشت میتواند یک سفر به یاد ماندنی را برای شما رقم بزند.

با تور اروپا به چه کشورهایی می توانم سفر کنم؟

مشاوره با کارشناسان تور اروپا

سفر کردن به اطلاعات و تحقیق زیادی پیش از حرکت کردن نیاز دارد. هر قدر سفر مهمتر باشد به تحقیق بیشتری نیازمند هستید. سفر به قاره اروپا نیز در زمره ی این سفرهای مهم قرار می گیرد. مشاوره با کارشناسان تور اروپا می تواند سفر لذت بخش تری برای شما رقم بزند. اگر اولین بار است که به سفر تور اروپا می روید حتما به مشاوره ها نیاز دارید. معمولا مسافران دغدغه و استرس زیادی پیش از سفر دارند. کارشناسان تور اروپا روشاگشت به شما کمک می کنند کمترین میزان استرس را پیش از سفر داشته باشید.

کارشناسان تور اروپا در روشاگشت آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی میباشند. با ما تماس بگیرید.

برای اطلاع از آخرین اخبار و اطلاعات تور اروپا، روشاگشت را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

English