توصیه های ضروری ویزای مولتی کانادا که باید شنیده بگیرید

متقاضیانی که برای دیدن جاذبه های کانادا، دیدار اقوام و آشنایان، شرکت در همایش و کنگره و یا دوره های کوتاه مدت تحصیلی قصد ورود به این کشور را داشته باشند، بعنوان ویزیتور کوتاه مدت درخواست خود را ارائه میدهند.

توجه نمایید که در اپلیکیشن فرم های جدید، گزینه ای برای انتخاب تعداد دفعات ورود به کانادا وجود ندارد؛ به این معنا که همه درخواست ها به یک شکل به سفارت ارجاع داده میشوند و درنهایت تصمیم گیری در خصوص مدت زمان اعتبار ویزا و یک یا چندبار ورود بودن آن بر عهده سفارت است.

از آن جایی که در بیشتر موارد، تاریخ خاتمه ویزا با تاریخ انقضای پاسپورت یکی است، پیشنهاد میکنیم در صورتی که اعتبار گذرنامه شما کم است، آن را تعویض نمایید.

اعتبار کل ویزای کانادا برای مدت زمان استفاده از آن است که اگر چند بارورود Multiple باشد، اجازه سفر های مکرر را به دارنده آن میدهد.

توجه !

در ویزای عادی متقاضی نمیتواند در هر بار ورود، بیشتر از شش ماه در کانادا اقامت کند مگر اینکه سوپر ویزا داشته باشد که در این صورت میتواند در هر سفر تا دو سال در کانادا بماند.

با اینکه ویزای کانادا جزو ویزا های آسان محسوب می‌ شود و گردشگران می‌ توانند با تحقیق مناسب و استفاده از مشاوره کارشناسان تریپ، براحتی به آن دست پیدا کنند، اما به واسطه لزوم برنامه‌ ریزی برای سفر به یکی از کشور های ترکیه، امارات متحده عربی و یا ارمنستان، از آن دسته اعمالی در مسیر گرفتن ویزاست که باید به دقت و با آگاهی کامل انجام شود.

استفاده از خدمات پیکاپ ویزا هم یکی از راه‌ های مناسب برای گرفتن ویزای کانادا میباشد و گردشگران را از سفر های غیر ضروری به کشور های اطراف معاف میکند.

از طرفی اطلاع کامل از مدارک مورد نیاز برای ویزای کانادا هم، یکی از دیگر از الزاماتیست که گردشگران باید به آن توجه کنند و از تکمیل هر فرم و یا مدرکی بدون مشورت با خبرگان امر پرهیز کنند؛ چرا که ممکن است هزینه‌ های اضافی و فراوانی، به علت عدم آگاهی صحیح از مراحل پیشرفت در مسیر درست، بر گردشگران تحمیل شود.

برای اطلاعات بیشتر با روشاگشت تماس بگیرید .