چقدر شانس اخذ ویزای شینگن هلند دارم؟

برخی  از ارائه درخواست اخذ ویزای شینگن هلند نیز بیم دارند و شاید فکر میکنند درصد قبولی بسیار بسیار پایین بوده و سفارت هلند ویزا به هرکسی نمیدهد.

اما باید گفت اگر مدارک شما تمام و کمال کامل و بدون نقص باشد چرا باید سفارت مانع سفر شما شود؟ آنها فقط میخواهند مطمئن شوند که پس از بازدید از هلند به کشور خود باز خواهید گشت.

شاید بیم خبر ریجکت شدن ویزای شینگن هلند برایشان سخت باشد که آن هم باز بستگی به مدارکی دارد که ارائه میکنید، اما اگر در نهایت باز هم این اتفاق برایتان رخ داد شانستان را از دست نداده‌ اید و میتوانید با طرح نامه اعتراض به رد ویزا و ارسال آن به سفارت خواستار بررسی مجدد پرونده‌تان شوید.

برای اینکه از این بابت خیالتان راحت باشد کافیست با تیم حرفه ای روشاگشت در ارتباط باشید تا از این نگرانی رهایی پیدا کنید.

مدارک لازم برای اخذ ویزای شینگن هلند

و اما می رسیم به اصلیترین قسمت ویزای شینگن هلند یعنی مدارک لازم! بعد از اینکه از شرکت vfs global وقت سفارت هلند را دریافت کردید.

اما در حالت کلی مدارک لازم برای ویزای شینگن هلند با دعوتنامه کمی کمتر از حالت عادی است و البته شانس بیشتری نیز برای دریافت آن خواهید داشت. در ادامه به بررسی مدارک لازم برای سفارت هلند در تهران خواهیم پرداخت.

👈 تکمیل فرم ویزای شینگن هلند

👈 گذرنامه  ( حداقل 3 ماه اعتبار)

👈 شناسنامه (ترجمه ی تمام صفحات)

👈 یک قطعه عکس سه در چهار با پس زمینه ی سفید و بدون روتوش

👈 رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما

👈 رزرو هتل

👈 مدارک تمکن مالی ( ارائه فیش حقوقی ۳ ماه آخر در صورت ناموجود بودن ارائه موجودی حساب )

👈 برنامه سفر

👈 بیمه مسافرتی

👈 مصاحبه ویزای هلند و انگشت نگاری

برای اخذ ویزای شینگن هلند ، ویزای شینگن اسپانیا و … به صورت تضمینی میتوانید با روشاگشت که در این زمینه به صورت حرفه ای کار می کند و تجربه ی زیادی دارد در ارتباط باشید. برای رزرو تورهای نوروزی98 هرچه سریعتر اقدام کنید.