نکاتی که قبل از اخذ ویزا مولتی کانادا باید بدانید

1. داشتن ویزای شینگن الزام نیست اما تاریخچه ی سفر قوی، در پرونده درخواست شما برای دریافت ویزای کانادا موثر است. این مورد به صورت تجربی ثابت شده که وقتی که افراد از سوی سفارت کانادا ریجکت میشوند در نامه ی ریجکتی سفارت کانادا موردی را انتخاب می کنند با عنوان ضعیف بودن تاریخچه سفر و در هیچ کجا عنوان نشده که الزام به وجود ویزای شینگن خواهید داشت.

ویزای شینگن برای اثبات بازگشت شما از سفر به کانادا میباشد؛ با ویزای شینگن به آفیسر کانادا تفیهم میگردد که اگر قصد ماندن در کشور دیگری را داشته اید در همان کشور عضو اتحادیه اروپا درخواست اقامت خود را مطرح میکردید. پس اگر دارای سفرهایی به کشور های دیگر بوده اید و مدارک دیگر شما برای دریافت ویزای کانادا کامل است اجباری برای دریافت ویزای شینگن نخواهید داشت.

2. یکی از مواردی که می تواند در دریافت ویزاکانادا بسیار تاثیرگذار باشد داشتن دعوتنامه معتبر از کشور کاناداست. حال این دعوتنامه می تواند از سوی یک دوست یا شرکت یا اقوام شما باشد. در صورتی که نمی توانید به دعوتنامه دسترسی داشته باشید ما می توانیم در دریافت آن به شما کمک کنیم تا شانس دریافت ویزاکانادا چند برابر شود. البته متاسفانه بسیاری از افراد به دروغ عنوان می کنند که از دعوتنامه در پرونده شما استفاده شده و ما دعوتنامه را همراه با دیگر مدارک به سفارت فرستاده ایم! و شما نمی توانید دعوتنامه را مشاهده کنید چون منبع صدور دعوتنامه افشا می شود! یا اینکه از دعوتنامه های فاقد اعتبار برای درخواست ویزاکانادا استفاده می کنند که اتفاقا در مواردی دلیل ریجکتی درخواست ویزا همان دعوتنامه ی فاقد اعتبار است.

3. مراقب باشید که فریب وعده های دروغین لیبل جعلی ویزای شینگن یا ویزای کانادا را نخورید متاسفانه بسیاری از افراد با وعده هایی هم چون چسباندن لیبل شینگن جعلی و جعل مهر ورود و خروج ویزا از متقاضیان ویزاکانادا سودجویی می کنند. باید بدانید که علاوه بر عواقب جعل که می تواند گریبان گیر شما شود در صورتی که آفیسر به جعلی بودن مهر شینگن پی ببرد شما از 5 سال تا مادام العمر از سفر به کانادا محروم خواهید شد.

4. در بسیاری موارد از مشاوران موسسه سوال شده که آیا رابطی در سفارت کانادا دارند و آیا دارای امتیاز خاصی در سفارت کانادا هستند؟ لازم به ذکر است که؛ هیچ کس نه رابطی در سفارت کانادا داشته و نه دارای امتیاز خاصی است. سیستم مهاجرت و ویزای کانادا بسیار دقیق بوده و بر مبنای قانون پایه ریزی شده و به نوعی هیچ شخصی جرئت رابطه بازی در این سیستم را ندارد و باید تاکید کنیم کسانی که این مورد را عنوان میکنند، دارای تجربه کافی در این حیطه نبوده و می خواهند با این عناوین هر طور شده از موقعیت سواستفاده کنند و از شما مبالغی را بابت دستمزد دریافت کنند.

5. در بسیاری از موارد عنوان می شود که در انتهای کار ویزای تضمینی کانادا مبلغ دستمزد و یا حق الوکاله را پرداخت کنید! این امر نشان دهنده ی آن است که شرکت یا شخص مذکور شانس خود را برای دریافت ویزا شما امتحان خواهد کرد؛ اگر با درخواست ویزاموافقت شد دستمزد را دریافت میکند و اگر با درخواست ویزا مخالفت نشد و شما ریجکت شدید مشکلی نیست نفر بعدی…!!!

6. مراقب باشید که چیزی با عنوان ویزا فوری کانادا وجود ندارد و فقط می توان زمان انگشت نگاری را با انتخاب کشوری که برای انگشت نگاری انتخاب می نمایید کوتاهتر کرد. و زمان تایید مدارک توسط سفارت تعیین می گردد و هیچ شخصی در کوتاه کردن زمان پاسخگویی سفارت دخالتی نخواهد داشت.

7. قبل از اخذ ویزا مولتی کانادا سخن از ویزا تضمینی کانادا میباشد توجه داشته باشید که تضمین در عودت وجه خواهد بود و کسی نمی تواند تضمین کند که دریافت کننده ی ویزا خواهد بود مگر آفیسر باشد! البته در مواردی هم بیان میکنند که در سفارت مثلا ترکیه آفیسر از دوستان آن هاست و یا از این افراد مبالغی دریافت می کند! باید توجه داشته باشید که افسر های ویزا کانادا در شرایط بسیار دشواری انتخاب میشوند و هیچوقت به طور ثابت در یک سفارت نمیمانند و نکته مهم این است که مشخص نیست پرونده شما به کدام آفیسر کانادا ارجاع داده خواهد شد و پرونده ها به صورت رندوم توسط افسر های ویزا بررسی میگردد.

8. ارائه دعوتنامه به هیچ عنوان تضمین کننده ی ویزا نخواهد بود اما در دریافت ویزا کانادا بسیار موثر خواهد بود البته در صورت که جعلی نبوده و به صورت قانونی و دارای اعتبار باشد. متاسفانه بسیاری از شرکت ها اقدام به درخواست ویزاکانادا با دعوتنامه های جعلی یا نامعتبر نموده اند که موجب ریجکتی بسیاری از متقاضیان ویزای کانادا شده است.

9. گروگان گیری سند ملکی به عنوان ضمانت بازگشت!! لطفا توجه داشته باشید برای درخواست ویزاکانادا سفارت این کشور هیچگونه ضمانت بازگشتی در غالب سند ملک یا زمین از متقاضیان دریافت نمیکند. به هیچ عنوان سند املاک خود را در اختیار سودجویان و افراد یا شرکته ای نامعتبر قرار ندهید که یک عمر پشیمانی به بار خواهد آورد.

10. اگر دارای فرزند بین 5 تا 17 سال هستید می توان بدون مدرک زبان و بدون داشتن تاریخچه سفر شینگن با استفاده از ویزای دانش آموزی کانادا برای دیگر اعضای خانواده ویزای مولتی کانادا درخواست دهیم. ویزای دانش آموزی کانادا درصد موفقیت بسیار بالایی دارد.