نیک اندیشان روشا گشت| مجری مستقیم تور اروپانیک اندیشان روشا گشت| مجری مستقیم تور  اروپا
فراموشی رمز عبور ؟

ویزای شینگن فرانسه

-قیمت هر نفر اتاق 2 تخته :350 یورو

-قیمت هر نفر اتاق یک تخته :470 یورو

-قیمت هر نفر  کودک با تخت :270 یورو

-قیمت هر نفر کودک بدون تخت :160 یورو

خدمات :

  • خدمات ویزا  شنگن
  • 3شب 4روز هتل 3 ستاره با صبحانه
  • وقت سفارت و مشاوره رایگان
  • پر کردن فرم سفارت فرانسه 
  • رزرو بلیط و رزرو هتل برای سفارت
  • بیمه مسافرتی تاسقف 50000یورو
  • هتل های 3 ستاره در اروپا فقط شامل اقامت ( تخت و صبحانه ) میباشد.
  • با توجه به درخواست مسافر خرید بلیط بعد از صدور ویزا جداگانه محاسبه ودریافت میشود.

ویزای شینگن چیست؟

رویای اروپا رو در ذهنت داری ؟ برای این سفر چند وقته برنامه ریختی و سال هاست که داری پس انداز می کنی؟ خیلی خوبه ولی باید اول از همه ویزای شینگن بگیری.

این را هم قبول دارم که برای خیلی از ماها که تو ایران زندگی می کنیم گرفتن ویزا رد کردن غول مرحله ی آخره.

ویزای شینگن چند سال پیشا کشورهای اروپایی قرار گذاشتن که بتونن بدون ویزا به کشورهای اروپایی دیگه رفت و آمد کنن بدون گرفتن هیچ ویزایی بنابراین اسم این قرار رو ویزای شینگن می گن . میتونی از کشورهایی که عضو این معاهده ویزای شینگن هستن ویزای شینگن رو بگیری و بدون ویزا به مدت زمانی که اعتبار ویزاته سفر کنی.

*مقررات ویزای شینگن فرانسه

از آنجایی که ایرانیان زیادی متقاضی دریافت ویزای کشورهای اروپایی واقع در منطقه شینگن هستند و معمولاً با شروع تابستان  و ایام عید بر این تعداد افزوده می­شود؛ اشاره به یک سری از قوانین مربوط به ویزای شینگن خالی از لطف نیست.

در ویزای شینگن یک سری اعداد و تاریخ قید شده که درک مفهوم واقعی آن­ها حائز اهمیت است؛ مانند تاریخ اعتبار ویزای شینگن، روزهای مجاز در منطقه شینگن یا تعداد دفعات ورود به منطقه شینگن که در ادامه به توضیح آن­ها می­پردازیم.

تاریخ اعتبار ویزا بیانگر محدوده زمانی است که شخص دارنده ویزا می­تواند در این محدوده زمانی از ویزای خود استفاده کند اما متاسفانه بیشتر ایرانی­ها در این مورد اشتباه تصور می­کنند که تاریخ اعتبار ویزا نشان­دهنده مدت زمانی است که می­توانند محدوده عضو شینگن باشند. پس از اتمام تاریخ اعتبار، ویزا خودبخود باطل می­شود؛ چه از آن استفاده کرده باشید و چه استفاده نکرده باشید.

اما تعداد روزهای مجاز معرف تعداد روزهایی است که می­توانید در منطقه شینگن باشید که به صورت ارقام روزانه ذکر می­شود. مثلاً اگر تاریخ اعتبار ویزا از ۱/۵/۲۰۱۷ تا ۱/۸/۲۰۱۷ و مدت روزهای مجاز آن ۶۰ روز باشد؛ شما می­توانید در این محدوده سه ماهه معین به مدت ۶۰ روز در منطقه شینگن بمانید. قبل یا بعد از تاریخ اعتبار ویزا مجاز به اقامت در منطقه نیستید. اگر مثلاً ۲۰ روز قبل از اتمام اعتبار وارد شینگن شوید؛ فقط می­توانید ۲۰ روز بمانید و خودبخود ۴۰ روز باقیمانده باطل می­شود. پس دقت داشته باشید طوری برنامه ریزی کنید که بتوانید در محدوده زمانی معتبر از تمام روزها استفاده نمایید.

ویزای شینگن ایتالیا

تعداد دفعات مجاز به معنای تعداد دفعاتی است که در محدوده اعتبار ویزا و روزهای مجاز می­توانید وارد این منطقه بشوید. مثلاً اگر تعداد دفعات مجاز یک بار درج شده است؛ اگر وارد شینگن شده و خارج شوید؛ خودبخود ویزا باطل می­شود حتی اگر از مدت اعتبار و روزهای مجاز باقی مانده باشد. اما اگر تعداد دفعات مجاز مثلاً دو بار است؛ بعد از یک بار ورود و خروج از شینگن می­توانید یک بار دیگر هم به این منطقه سفر کنید البته منوط به اینکه از اعتبار و تعداد روزهای مجاز باقی مانده باشد؛در غیر اینصورت ویزا باطل می­شود. توجه کنید که تعداد روزهای اقامتتان در سفر اول از تعداد روزهای مجاز کسر می­شود؛ مثلاً تعداد روزهای مجاز ۴۰ روز است و بار اول به مدت ۳۰ روز اقامت داشته­اید؛ بار دوم فقط می­توانید ۱۰ روز در منطقه بمانید؛ البته چنانچه مدت اعتبار ویزا به پایان نرسیده باشد. اگر قصد دارید از شینگن به یکی از کشورهای خارج از منطقه مثلاً کشورهای آمریکایی سفر کنید و سپس به منطقه شینگن باز گردید؛ حتماً موقع گرفتن ویزا تقاضا کنید که تعداد دفعات ورود را بیش از یک مرتبه بزنند.

*شرایط اخذ ویزای شینگن فرانسه

برای دریافت ویزای شینگن شما نیازمند مراحل زیر هستید:

1- انواع ویزا

 ویزای تجاری

جهت ویزای تجاری  دعوت نامه تجاری برای سمینار یا دانشگاه یا موسسه یا نمایشگاه میبایستی از طرف یک شرکت یا نمایشگاه ارسال گردد.

 ویزای توریستی

در صورتی که دعوتنامه ندارید میتوانید درخواست سفر توریستی کنید. البته برای قبول چنین درخواستی معمولا لازم است قبلا سفرهای خارجی متعددی کرده باشید تا نشان داده شود که شما در زمینه سفرهای توریستی فعال هستید.

2- پرکردن فرمهای مربوطه

یکی از مهمترین فرم ها، فرم استاندارد ویزای شنگن است که در تاپیک راهنمایی درباره فرم ویزای شنگن درباره آن مفصل بحث شده است.
سپس بسته به نوع ویزای درخواستی نیازمند هستید فرمهای دیگری را نیز پرکنید. این فرمها هر کدام به سفارت مربوطه بستگی دارد و در سایت آن سفارت موجود است.

3- گرفتن وقت مصاحبه از سفارت مربوطه

معمولا میتوانید از طریق تلفن یا ایمیل از سفارت یا سایت سفارت مورد نظر خود وقت ملاقات درخواست کنید. این وقت ملاقات حداکثر باید 3 ماه قبل از تاریخ سفر شما باشد و نه بیشتر.

4- حضور در سفارت و ارائه مدارک و فرمهای لازم هر سفارت برای صدور ویزا نیاز به مدارکی دارد.

این مدارک به نوع ویزای درخواستی شما نیز بستگی دارد. عموما نیاز به عکس، کپی پاسپورت، شناسنامه، سند ملکی و … دارید.

5- انتظار برای دریافت ویزا

از روز مصاحبه تا گرفتن پاسخ از سفارت بین 2 تا 4 هفته زمان لازم است.

مشاوره رایگان

44480455   09213720775

همچنین شما میتوانید با عضویت در کانال تلگرام روشا گشت amazing_pic@ از آخرین خدمات تورها و بسته های سفر مطلع شوید!
روشاگشت

English