شکموها و خوش غذاها با اخذ ویزای شینگن اسپانیا حتما این غذاها را امتحان کنید!

کشور اسپانیا ، علاوه بر زیبایی که داره در تنوع غذایی مثال زدنی است که جای مناسبی برای شکمو ها و خوش غذاهاست ، خودم به شخصه حتما یک بار برای غذاهاش هم که شده به اسپانیا سفر می کنم.

حالا شما هم اگر مثل من هستید حتما این مطلب جذاب و خوشمزه را بخونید ( هشدار : احتمال گرسنگی و آب افتادن دهنتون صد در صده 😋)

بریم که غذاهای خوشمزه ی اسپانیا را نگاه کنیم و لذت ببریم ، برای سفر هم ویزای شینگن اسپانیا را با روشاگشت هماهنگ کنید که سریعتر بگیرید .

خب حالا میریم سر غذاهای خوشمزه : 

 معروف‌ ترین غذای اسپانیایی، «پاتاتاس براواس» است که در آن از تکه‌های سیب‌زمینی پخته‌شده استفاده میشود. این سیب‌زمینی‌ها از بیرون ترد و از درون نرم هستند. سس این غذا در نقاط مختلف متفاوت است اما معمولا از آیولی (تهیه شده از سیر و روغن زیتون و گاها تخم‌مرغ) استفاده‌ میشود. ( وای وای حالا عکسشو نگاه دهنم آب افتاد 😜)

پیشنهاد ویژه برای شکموها با ویزای شینگن اسپانیا

تورتیا اسپانولا ، این املت اسپانیایی از سیب‌ زمینی، تخم‌ مرغ، پیاز، نمک و فلفل تهیه شده و جزوی از غذاهای خوشمزه اسپانیا محسوب میشود. برای تهیه آن باید سیب‌ زمینی را در تکه‌ های درشت خرد کرده و در آب بریزید تا بجوشد. سپس آن‌ ها را در روغن‌ زیتون سرخ کنید تا نرم شود، اما نباید بسوزد. سیب‌زمینی‌ ها را آبکشی کرده و با پیاز خردشده و تخم‌مرغ همزده مخلوط کنید. سپس مواد را داخل تابه ریخته (ترجیحاً تابه سرامیک) و سپس روی شعله بگذارید تا در ابتدا یک طرف و سپس طرف دیگر آن خوب سرخ شود. ( حالا خودتون هم درست نکردین عیب نداره ، ویزای شینگن اسپانیا را بگیر و بعدش حاضر و آماده اصل این املت را در اسپانیا نوش جان کن ) 

غذاهای معروف اسپانیا

کرم کاتالانا در بارسلون

بسیاری معتقدند که کرم کاتالانا و کرم فرانسوی برول مشابه هستند اما میان این دو دسر تفاوت‌ هایی وجود دارد. برای مثال کرم برول بصورت گرم سرو میشود در حالیکه کرم کاتالان بصورت سرد سرو شده و بجای وانیل از فرنی، پوست لیمو و دارچین استفاده میکند و بهمین دلیل از همتای فرانسوی‌ اش تازه‌ تر است پس میتونی برای خوردن لذت بخش ترین دسر دنیا که باهات حرف میزنه به اسپانیا سفر کنی و برای سفرت ویزای شینگن را از روشاگشت بگیری و بری که یک دسر فراموش نشدنی نوش جان کنی 😊

خوشمزه ترین دسر اسپانیا

حالا چجوری برای خوردن این غذاها و دسر های خوشمزه به اسپانیا سفر کنیم ؟

برای اینکه به اسپانیا سفر کنید میتونین با اخذ ویزای شینگن اسپانیا با تیم روشاگشت به صورت فوری اقدام کنید تا از خوردن غذاهای خوشمزه اسپانیا جا نمونید.

من خودم به شخصه عاشق دسرش شدم کرم کاتالانا ، واقعا ظاهر دلربایی داره خیلی خیلی خوش مزه اس ، برای خوردنش یک بار هم که شده به اسپانیا سفر میکنم.

شما هم برای لذت بردن از غذاهای خوشمزه اسپانیا و دسر خوش طعم اش با اخذ ویزای شینگن اسپانیا سفر کنید ، تعطیلات عیدتون را هدر ندید به اسپانیا سفر کنید چون پر از جاذبه های گردشگری و غذاها و دسر های لذیذ که نباید از دست داد.

برای اینکه از تورهای نوروزی روشاگشت اطلاع پیدا کنید روی دکمه ی زیر یه اشاره کنید تا بتونید سریعتر تورهای نوروزی را رزرو کنید و بقیه اش را به روشاگشت بسپارید.

روشاگشت یک گشت و گذار خاطره انگیز برای شما به ارمغان می آورد