پیکاپ ویزای کانادا چیست؟

برای اخذ ویزای کشور کانادا می بایست ابتدا امور مربوط به سفارت (شامل انگشت نگاری و …) را طی کرد که برای اینکار میتوانید به سفارت کانادا در کشور های اطراف نظیر ترکیه (آنکارا و استانبول)، امارات و ارمنستان رفت. بعد از انجام این امور چنانچه درخواست ویزا مورد قبول سفارتخانه مقصد قرار بگیرد،دو کار میتوان انجام داد.

یکی اینکه فرد باید مجددا به آن سفارتخانه سفر کند و شخصا ویزای کانادا را دریافت نماید ، راه دیگر ساده تر این است که دیگر نیازی به حضور مجدد فرد در سفارتخانه نمیباشد و میتواند پاسپورت را از طریق نماینده اش به سفارت تحویل دهد تا نماینده اش بجای او ویزای او را تحویل بگیرد و در ایران تحویلش دهد. عملیات ارسال پاسپورت به سفارت و بازگرداندن آن بشخص، پیکاپ یا پیکاپ ویزای کانادا نامیده میشود.

اصلی ترین مزایای پیکاپ ویزای کانادا :

از اصلیترین مزایای پیکاپ ویزا این است که نیاز نیست شخص مجددا به سفارتخانه آن کشور مراجعه کند و دردسر سفر دوباره را تحمل کند و از طرفی هزینه اینکار هم نسبت به سفر مجدد بسیار پایینتر است.

البته نکته مهم اینجاست که با توجه به تخصصی بودن پروسه پیکاپ ویزای کانادا ، واگذاری امور کنسولی (سفارت) بشخص یا مجموعه دیگر می بایست با آگاهی و بررسی کافی انجام شود تا خدای نکرده مجموعه ای انتخاب نشود که به قوانین آن سفارتخانه مسلط نباشد و برای شخص ایجاد مشکل کند.

پیکاپ ویزای کانادا در کدام کشور ها قابل انجام است؟

پیکاپ ویزای کانادا، از طریق 3 کشور (4 شهر) قابل انجام است:

در شهر های استانبول و آنکارا ترکیه

 در شهر دبی امارات

 در شهر ایروان ارمنستان

مدارک مورد نیاز برای پیکاپ ویزای کانادا چیست؟

– اصل پاسپورت

– کپی پیوست ایمیل از طرف سفارت کانادا

مدت زمان پیکاپ ویزای کانادا چند روز است؟

مدت زمان پیکاپ ویزای کانادا بسته به شهر درخواست شده، از 1 هفته الی 5 هفته بطول میانجامد.

شما میتوانید در این زمینه برای اطلاعات بیشتر و همچنین دریافت قیمت های روز برای دریافت ویزای کانادا با روشا گشت در ارتباط باشید تا اطلاعات تخصصی و حرفه ای دریافت کنید ، با اطمینان به تور اروپا ، روشا گشت میتوانید به راحتی خدمات دریافت کنید.