همه چیز درباره ویزای مولتی کانادا (5ساله)

هر سال هزاران نفر از مردم دنیا بعنوان توریست، بازرگان و ملاقات کننده به کانادا می آیند، برای سفر و دیدن این کشور بزرگ، برای .بازدید از دوستان و اقوام و یا بقصد مهاجرت دائم به کانادا اقدام میکنند.

ویزای مولتی پل کانادا  ویزای 5 ساله است و یکی از مزیتهای دریافت آن این است که شما میتوانید بیشتر از یکبار به کانادا رفت و آمد کنید. این ویزا 10 ساله است ولی به این دلیل که پاسپورت ایرانی 5 سال اعتبار دارد این ویزا در ایران بصورت 5 ساله صادر میشود.

ویزای مولتی کانادا چیست و چه تفاوتی با ویزای عادی دارد؟

از سال ۲۰۱۵ اداره مهاجرت کانادا ویزای مولتی کانادا را با هدف تسهیل ورود و خروج ۲ طیف عمده از متقاضیان ویزای توریستی این کشور در دسترس قرار داده‌ است.

در واقع ویزای مولتی یا ۵ ساله همان ویزای توریستی کانادا است با همان ویژگی‌ ها و کارکرد ها، اما با این تفاوت یا بهتر بگوییم مزیت که به دارنده ویزای مولتی کانادا این امکان را می‌ دهد که تا زمان اعتبار پاسپورت خود، بدون محدودیت و بدون نیاز به تمدید ویزا به کشور کانادا سفر کند و با هر بار ورود می‌ تواند تا ۶ ماه در این کشور اقامت داشته‌باشد.

چرا آژانس مسافرتی روشاگشت؟

شرکت خدمات مسافرتی روشاگشت با سال ها تجربه در زمینه اخذ ویزای معتبر ترین کشور های دنیا، اجرای تور کانادا و همچنین اخذ ویزای توریستی مالتی کانادا بصورت تضمین شده با همکاری بزرگ  ترین کمپانی گردشکری کانادا این اطمینان را بشما می دهد تا آسوده خاطر با تیم حرفه ای ما مراحل اخذ ویزای خود را طی نمایید.

شرکت خدمات مسافرتی روشاگشت مفتخر است تا شما را در اخذ ویزای کانادا ، امور مربوط بوقت سفارت کانادا و تکمیل مدارک مورد نظر یاری نماید. ما با بررسی دقیق پرونده ی متقاضیان بهترین راه را برای اخذ ویزای 5 ساله در نظر میگیریم.