7 دلیل سفر به هلند

 

7 دلیل سفر به هلند

 

هلند یکی از کشورهای مهم در صنعت گردشگری محسوب می شود .جاذبه های این کشور در زمینه های متفاوت از قبیل طبیعت ،بناهای تاریخی ،مراکز خرید و… مثال زدنی است .
در این نوشتار سعی داریم 7 دلیل سفر به هلند را برشمریم .با ما همراه باشید :

1- سواحل منحصر به فرد
کشور هلند به دلیل وجود سواحل طولانی چندین کیلومتری گردشگران علاقمند به سواحل را به سوی خود جذب می کند .زیبایی این سواحل و تفریحات در نظر گرفته شده برای آن تنها مختص فصول گرم نیست .
اگر در فصل پاییز و زمستان نیز قصد دارید به هلند سفر کنید از دیدن سواحل زیبا بی نصیب نمی مانید .قایق سواری و دیگر تفریحات دریایی در سواحل هلند در تمام سال برقرار است .

2- دوچرخه سواری

شاید در بسیاری کشورها دوچرخه سواری یک تفریح معمولی یا فقط یک ورزش باشد .ولی در کشور هلند اینگونه نیست .دوچرخه سواری بخشی از فرهنگ و تمدن کشور هلند است .
تمامی رفت آمدها به سطح شهر ،خارج شهر ،جنگل ها و …با دوچرخه امکان پذیر است .جاده ها ،خدمات بین راهی و تمامی امکانات برای دوچرخه سواران در نظر گرفته شده است .
شما هم اگر تور اروپا را برای تعطیلات خود انتخاب کرده اید این نکته را در نظر بگیرید که کشور هلند میتواند یکی از بهترین انتخاب ها باشد .

 

7 دلیل سفر به هلند (2)

3- جزایر تماشایی

وادن سی نام مجمع الجزایری در کشور هلند است که به تنهایی می تواند دلیل انتخاب تور اروپا و سفر به هلند باشد .
در فصل تابستان سفر به وسیله ی قایق مابین این جزایر یک تفریح لذتبخش است .

4- کافه های ساحلی

کافه های بنا شده بر روی ماسه ها در سواحل هلند یکی از جذابیت های چشم نواز این کشور هستند .کافه هایی با سبک و سیاق خاص و کاملا هماهنگ با طبیعت ساحل .سرویس دهی خوب این کافه ها نیز بسیار جالب توجه است .

5- قهوه های هلندی

کشور هلند به داشتن قهوه های خوش طعم و منحصر به فرد معروف است .در سفر تور اروپای خود و سفر به کشور هلند فراموش نکنید قهوه ی کافه های هلندی را امتحان کنید .

6- پرندگان هلندی

پرندگان گوناگون با زیبایی های چشم نواز یکی از جاذبه های منحصر به فرد کشور هلند هستند .
در گشت و گذار بین جزایر هلندی بی شک پرنده های بزرگ و کوچک که نمونه آنها را تاکنون ندیده اید به چشم می خورند .تماشای پرواز پرندگان در آسمان بیکران لذتی وصف ناشدنی دارد .
پرواز پرندگان مختلف حتی در سطح شهرهای هلند نیز به چشم می خورد .

7- روستاهای رویایی
هلند کشوری پیشرفته با اقتصاد و تکنولوژی سطح بالاست .ولی در کنار این پیشرفت های شهری روستاهای دیدنی نیز در این کشور به وفور یافت می شوند .روستاهایی که ناخواسته یا عامدانه بکر و دست نخورده باقی مانده اند .قدم زدن در این روستاها و گذر از از کنار کانال های آبی می تواند یک روز به یاد ماندنی را رقم بزند .

7 دلیل سفر به هلند (4)

تور اروپا شامل کشورهای مختلف با جذابیت های گوناگون است .با توجه به مواردی که گفته شد کشور هلند می تواند یکی از اولویت های تور اروپا باشد .
برای اطلاعات بیشتر در زمینه ی تور اروپا و سفر به هلند کافیست با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند .

 

 

 

راه های ارتباطی ما: