آبشارهای اروپا که با تور اروپا باید از آن دیدن کنید که یکی از جذابترین این آبشارهای اروپا راین فالز، سوئیس می باشد:

آبشار راین

با تور اروپا باید به دیدن این آبشار که در واقع، ارتفاع این آبشار در سراسر رودخانه تقریبا به ۵۰۰ فوت می رسد،  در طول تابستان، با توجه به تمام  برفهای آب شده در مناطق بالای آن ،  مقدار قابل توجهی از شدت ریختن آب افزایش پیدا می کند. یکی از بهترین مناطق برای دیدن آبشار در رودخانه راین این است که شما به طرف قلعه بروید و از نزدیک آبشار را دیدن کنید و با تور اروپا به سریعترین سرعت دیدن کنید.

کرکا، کرواسی

 آبشارهای اروپا به نام کرکا در واقع یکی از جاذبه های گردشگری شناخته شده در کرواسی است، آنها مطمئنا یک دیدگاه برای دیدن به جای آب در یک خط تمیز در زیر این آبشار اروپا، سقوط مجموعه ای از آب ها را تماشا کنید. یکی از بهترین راه های خروج و دیدن مجموعه های دیگر آبشار، یک قایق در طول رودخانه است.با بهترین و ارزانترین تور اروپا سفر کنید.

ترم دی ساتورنیا، ایتالیا

این آبشار  گرمایی که در نزدیکی روستای ساتورنیا واقع شده است،آب گرم دارد که شما می توانید با تور اروپا سفر کنید و از این آبشار بسیار زیبا دیدن کنید. آبشارهای مختلفی در این منطقه وجود دارد، از جمله آبشارهای میل و آبشارهای گورلو. بعضی از نقاط نیاز به هزینه ورودی دارند، مانند آبهای آبگرم تپه ترم دی ساتونیا، اما در مکان های دیگر، شما می توانید از مناظر زیبا و مناظر طبیعی بدون هزینه و با سریعترین و کم هزینه ترین تور اروپا دیدن کنید.

گولفوس، ایسلند

گولفس، یا “فال گل طلایی” ایسلند، چشم انداز قابل توجهی برای دیدن دارد.رنگی که بر روی آب نقش زیبایی را نمایان می کند نتیجه تابش نور خورشید است. اگر چه بحث زیادی در مورد کاشتن یک گیاه آبی و ریزش آبشار وجود دارد، اما این اتفاقات هرگز اتفاق نمی افتد و امروز جریان آب به صورت آزاد است و احتمالا در آینده برای این کار انجام میشود. با به صرفه ترین تور اروپا ، روشا گشت به دیدن این آبشار زیبا بروید.

 

زیباترین آبشار اروپا