آشنایی با کشور لیختن اشتاین

درباره ی لیختن اشتاین

رژیم کوچک لیختن اشتاین، یک دولت مستقل بین سوئیس و اتریش، یکی از زیباترین کشورهای آلپ در اروپا است. با وجود داشتن تنها 160 کیلومتر مربع و جمعیتی که فقط 35،000 نفر است، لیختن  اشتاین به لطف قوانین مالیاتی مطلوبش قدرت اقتصادی را دارا است و این کشور صنعتی ترین کشور در جهان است.

 

آشنایی با لیختن اشتاین

هر چند که جنگل های تحت پوشش آن تپه ها و مراتع آلپی از زمان عصر زرتشت، دوران روم اهمیت یافت، و در نهایت تبدیل به امپراطوری سلطنتی لیختن اشتاین در سال 1719 شد و به طور کامل در سال 1806 خودمختار است. امروزه کشور به دلیل زیبایی کوهستانی آن، یک مقصد توریستی محبوب است، بسیاری از مسیرهای پیاده روی عالی فعالیت های اسکی و زمستانی و موزه ها و قلعه ها ، را داراست که می توانید  با تور اروپا از این کشور کوچک دیدن کنید.

پایتخت لیختن اشتاین : وادوز

یکی از پرطرفدارترین پایتختهای اروپا و قطعا کوچکترین پاتختها  وادوک در مرکز لیختن اشتاین قرار دارد و یک مرکز اطلاعات توریستی است که همه چیز را در اختیار مسافرین قرار می دهد تا بیشتر از سفر خود استفاده کنند. از اینجا، کشف جاذبه های اصلی شهر، از جمله ساختمان مجلس آن در نزدیکی بانک های رودخانه راین در پیتر کایزر پلاتز، قرار گرفته است.

در محل تالار شهر تاریخی (Rathaus)، و کلیسای فرقه نئو گوتیک (Pfarrkirche) ساخته شده در سال 1873، همچنین به عنوان کلیسای سنت فلورین شناخته شده است. اگر چه این برای مردم باز نیست، شما می توانید با رفتن به این محل با تور اروپا عکس هایی از قلعه وادوز شاهزاده قرن شانزدهم (Schloss Vaduz)، که در آن محل پادشاه کشور است، تهیه کنید و از دیدن آن عکس ها لذت ببرید.

قلعه گوتنبرگ

روستای بلزرز در جنوب لیختن اشتاین، قلعه گوتنبرگ با شکوه (قلعه گوتنبرگ)، قلعه ای با قیمتی زیبا از قلمرو قرون وسطایی است. تپه ای با ارتفاع 70 متر که قلعه از دوران نئوماته ساکن است، با بسیاری از مهمترین یافته های باستان شناسی  از جمله مریخ باستان از مجسمه گوتنبرگ قرار گرفته است. نکات برجسته در این قلعه همراه با بسیاری از رویدادهای فرهنگی سرگرم کننده در طول ماه های گرم، مانند کنسرت و نمایش تئاتر است که می توانید با ارزانترین تور اروپا به دیدن این قلعه بروید و لذت ببرید.