آمستردام شهر رویایی

 

آمستردام یکی از شهرهایی است که صنعت گردشگری و جذب توریست بسیار پیشرفته ای دارد .دلیل این امر نمی تواند تنها پایتخت بودن آمستردام برای هلند باشد .قطعا دلایل دیگری برای منحصر به فرد بودن این شهر وجود دارد .در ادامه به تعدادی از این جذابیت ها اشاره می کنیم .
علاقمندان به تاریخ و هنر هرگز از دیدن این شهر پشیمان نمی شوند .به شما توصیه می کنیم اگر شما هم جزو این علامندان هستید در سفر تور اروپا حتما بازدید از این شهر را در برنامه خود بگنجانید .معماری های منحصر به فرد ،موزه های بینظیر ،گالری هایی پر از آثار شاخص هنرمندان معروف مانند ونگوک و… هرکدام می توانند دلیل خوبی برای انتخاب تور اروپا و کشور هلند باشند .
آمستردام برای علاقمندان به خرید نیز گزینه ی مناسبی باشد .مراکز خرید معروف با برندهای مطرح جهانی یکی از نقطه های قوت این شهر هستند .جالب است بدانید آمستردام بر روی آب بنا شده است و تعداد کانال های آن حتی بیشتر از شهر ونیز است .این ویژگی باعث شده است خانه هایی به شکل قایق در آمستردام ایجاد شوند که باز هم به زیبایی های این شهر افزوده اند .

 

آمستردام شهر رویایی

 

آمستردام معروف است به شهر دوچرخه ها .به نسبت جمعیت این شهر تعداد دوچرخه ها بسیار زیاد است و در نتیجه مسیرهای طولانی مختص دوچرخه در سراسر شهر ایجاد شده است .
در آخر شاید برایتان جالب باشد بدانید که آمستردام یکی از شهرهای چندین ملیتی است و مردمش به شدت مخالف نژادپرستی هستند .مواردی که ذکر شد تنها گوشه ای از زیبایی های آمستردام هستند .اگر میخواهید کشور هلند را از مجموعه سفرهای تور اروپا انتخاب کنید برای اطلاعات بیشتر کافیست با روشاگشت تماس بگیرید .

 

راه های ارتباطی ما: