اخذ فوری ویزای مولتی کانادا با روشاگشت

فرقی نمی‌ کند انگیزه شما از سفر به کانادا دیدار اقوام و آشنایان، شرکت در همایش‌ های علمی و نمایشگاه‌ های تجاری، بازدید از جاذبه‌ های گردشگری در قالب تور کانادا، تحصیل و یا استفاده از فرصت‌ های مطالعاتی باشد؛ با هر هدف و انگیزه‌ ای که بخواهید وارد این کشور شوید ملزم به دریافت ویزای کانادا هستید.

با توجه به میزان بالای تقاضا برای سفر به کانادا، مقررات بسیار محکمی از سوی دولت این کشور برای اخذ روادید وضع شده است و در صورت آشنایی شما با شرایط، مراحل و مدارک مورد نیاز به‌ راحتی می‌ توانید ویزای این کشور را دریافت نمایید. ویزای کانادا مدرکی است که با استفاده از آن به طور قانونی قادر خواهید بود به‌ صورت موقت یا دائم در این کشور اقامت کنید. این مدرک ضمیمه گذرنامه شما می‌ شود و نشان می‌ دهد که یکی از نمایندگان کشور کانادا در سفارت‌خانه یا کنسولگری، درخواست شما مبنی بر ورود به کشور کانادا بررسی کرده و تشخیص داده است که شما دارای شرایطی هستید که برای هدفی خاص به آن کشور وارد می‌ شوید.

صدور ویزای کانادا به دو صورت ثبت نام در وب سایت سفارت کانادا و هم چنین مراجعه حضوری به دفاتر VAC در یکی از کشور های اطراف صورت می‌ گیرد. به‌ طور معمول مدت زمان صدور ویزا 2 ماه به‌طول می‌ انجامد و کامل و بدون نقض بودن مدارک شما یک فاکتور مهم در زمینه‌ ی اخذ ویزا محسوب می‌ شود.

مطالب مرتبط:

قیمت اخذ ویزای مولتی کانادا
مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزای کانادا

شرکت خدمات مسافرتی روشاگشت با سال ها تجربه در زمینه اخذ ویزای معتبرترین کشورها، اجرای تور کانادا و  اخذ ویزای توریستی مالتی کانادا بصورت تضمین شده با همکاری بزرگترین کمپانی گردشکری کانادا این اطمینان را به شما میدهد تا با تیم حرفه ای ما مراحل اخذ ویزای خود را طی کنید.
برای اطلاعات بیشتر از طریق راه های ارتباطی ذکر شده با ما تماس بگیرید.