اسپانیا گردی با تور اروپا

آب و هوای کشور اسپانیا

اسپانیا گردی ،  شرایط آب و هوایی در این کشور متغیر است و هر نقطه از این کشور آب و هوای خاص خودش را دارد. برخی از مناطق آب و هوای مدیترانه ای دارند برخی دیگر از نقاط این کشور دارای آب و هوای کوهستانی یا اقیانوسی است، هم چنین در جنوب شرقی اسپانیا تابستانها داغ و زمستانها معتدل مدیترانه ای است. بهترین زمان برای سفر به این کشور بهار و پاییز است که میتوانید با تور اروپا سفر کنید.

هزینه اقامت در اسپانیا

اسپانیا گردی بهترین گزینه برای سفر به اروپا است که بیشتر مردم با تور اروپا سفر میکنند و  از همین تعداد هتل هایی که میتوانید در این شهر مطابق با بودجه و میلتان پیدا کنید بسیار زیاد است. خیالتان هم بابت امکانات و خدماتی که این هتل به شما ارائه میدهد راحت باشد زیرا تمامی هتلها دارای شرایط بسیار خوب و ایده آلی برای اقامت هستند. برای انتخاب بهترین هتل میتوانید با تور اروپا هماهنگ کنید تا بهترین هتل را به شما پیشنهاد کنند.

گشت و گذار در کشور اسپانیا

خرید در گرن ویا

گرن بیا (Gran Via) بدون شک یکی از شلوغ ترین و البته محبوبترین خیابان های مادرید است و تمام برند های جهانی معروف در این منطقه دیده میشوند. هم چنین فروشگاه های برند های اسپانیایی که خریدشان در خود اسپانیا به صرفه تر از جا های دیگر است نیز در اینجا هستند.

پرسه زدن در منطقه پوئرتا دل سول

پوئرتا دل سول (Puerta del Sol area) درست در مرکز شهر مادرید قرار دارد و قطعا یکی از برترین مکانهایی است که باید از آن بازدید کنید. این جا منطقه ای میباشد که مردم محلی برای تمام مناسبت ها نظیر سال نو در آن جمع میشوند و آن را میتوان یکی از نمادینترین جاذبه های مادرید دانست.

بایدها و نبایدهای اسپانیا

آب لوله کشی در کشور اسپانیا قابل شرب نیست، از فروشگاه های این کشور آب معدنی تهیه کنید.
برای گشت و گذار در شهر ها و اماکن شلوغ، همیشه حداقل پول نقد را همراه داشته باشید و سعی کنید اشیاء گران قیمت را در گاوصندوق هتل نگهداری کنید.
حتما در سفرتان به اسپانیا کارت هوشمند City Pass را تهیه کنید زیرا استفاده از این کارت‌ های هوشمند، هزینه‌ های بازدید از اماکن دیدنی و ورودی آن ها را ۲۰ درصد کاهش میدهد.
سعی کنید یک کتاب از جملات ضروری اسپانیایی همراه خودتان ببرید کمک بسیار زیادی به شما در این کشور مینماید. زیرا عداد کمی از مردمان این کشور آن هم تنها در شهر های ساحلی میتوانند انگلیسی صحبت کنند.
اسپانیا کشور امنی است و تنها خطری که ممکن است تهدیدتان کند جیب بری است.

برای اسپانیا گردی میتوانید با تور اروپا ، روشا گشت سفر کنید و بهترین لحظات را داشته باشید.