کوه تورودوز، قبرس

کوههای ترودوس بزرگترین کوه در جزیره قبرس هستند. قبرس جزیره ای عاشقانه است که در آن سواحل شنی دور از کوه نیست. اما زمانی که کوههای تروودوس برفی میشوند، عاشقانه بهتر از سوار شدن به سوار شدن اسکی به سمت بالا نیست.

اماکن رویای گردشگری اروپا

شبه جزیره Tröllaskagi، ایسلند

شبه جزیره Tröllaskagi واقع شده و یکی از مناطق کوهستانی کشور است. و این برای اسکی مناسب است. در دامنه های بلند بلندترین شبه جزیره کریل قرار دارد، در حالی که دیدگاه های نفس گیر از فورورد ها به عنوان پس زمینه شما عمل می کند.

اماکن رویای گردشگری اروپا

Gullesfjord  , نروژ

اجازه دهید که باد های سرد نروژ سوخت شما برای سرگرمی در کوه های گلس فورورد باشد. در اینجا snowkiting یکی از محبوب ترین فعالیت های کوهستان است. این اسنوبورد و کایتسورفین را برای تجربه غافلگیری هیجان آور ترکیب می کند.

 

اماکن رویای گردشگری اروپا

Graubünden، سوئیس

شهر رفت و آمد مکرر سنت موریتز و دریاچه های Engadin بالا در Graubünden،، در مورد آن به عنوان زیبا به عنوان آن می شود. در حالی که در یک ریل آرام به سمت بالا و پایین کوهستان می نشینم، به عقب بر گردیم و از دیدگاه لذت ببرید.

اماکن رویای گردشگری اروپا

 

پارک ملی Kopaonik، صربستان

صربستان به خاطر چشم انداز برفی آن شناخته شده است. و بهترین راه برای لذت بردن از آن در اسکی است. برای برخی از بهترین اسکی در این کشور به رشته کوه ها بروید. هنگامی که شما در پیست اسکی هستید، می توانید مایل و مایل های درختانی که در برف سفید براق قرار دارند را مشاهده کنید.

با تور اروپای روشاگشت از زیبای های اروپا لذت برده و یک سفر به یاد ماندنی را برای خود رقم بزنید .

وقتی مقصد شما اروپا بود و خواهان سفر به اروپا بودید تا از آثار دیدنی اروپا بازدید کنید مطمئن باشید از انتخاب تور اروپای روشاگشت پشیمان نخواهید شد .

راه های ارتباطی ما: