شهرهای اروپایی با هر سبک معماری قابل فهم هستند. اغلب این سبک ها در کنار هم قرار می گیرند و به هر نحوی هر شهر را بیشتر از مجموع قطعات آن می سازد. ساختمان های دولتی، صدها ساله، در مواجهه با موزیک های مدرن و موزه ها و کتابخانه ها قرار دارند،  از قلعه های قدیمی در سن مارینو تا کلیساهای بزرگ لتونی، از ساختمان های بسیار متفاوت طراحی شده و از معماران مشهور اروپایی الهام گرفته شده است. در این مواقع باید دوربین خود را بدست گرفت و از تمام زیبای های اروپا برای خود ثبت خاطره کرد .

اماکن زیبای تاریخی برای سفر به اروپا

اسکاندیناوی نمونه هایی از معماری معاصر را ارائه می دهد. پایتخت دانمارک، کپنهاگ، به خصوص برای پیشنهادات معاصرش شناخته شده است. سالن زیبایی سلطنتی را که بر روی چارچوب دریاچه Langelinie ساخته شده است زیبایی فوق العاده ای داشته و بازدید از آن را باتور اروپای روشاگشت از دست ندهید . در حالی که شما در نمای آب نگاه می کنید، یک قهوه یا کوکتل در کافه بگیرید یا یک درام یا کمدی درجه یک را در یکی از سه فضای کار خود ببینید.

اماکن زیبای تاریخی برای سفر به اروپا

سبک رومانتیک معماری در کلیساها و ساختمان های مرتبط با کلیسا فراوان بوده و در اکثر نقاط اروپا به کار برده شده است . نمونه های خیره کننده این سبک را در کلیساها و صومعه های اسپانیا و مرکزی اروپا را با سفر به اروپا با تور اروپا مشاهده خواهید کرد . بسیاری از تورهای توریستی مانند تور اروپا  به همان اندازه که آموزشی هستند باید سرگرم کننده باشند. در اسپانیا، مسیر زائران را پیدا کنید و کلیساهای کم جمعیت را در شهرهای کوچک روستایی پیدا کنید یا به یکی از کلیساهای معروف رومانسکایی مانند کلیسای جامع گالیسیای سانتیاگو دو کمپوستلا بروید.

اماکن زیبای تاریخی برای سفر به اروپا
با تور اروپا روشا گشت از زیبای های اروپا نهایت لذت را ببرید و یک سفر به یاد ماندنی را برای خود رقم بزنید .

راه های ارتباطی ما: