پنج سرزمین شامل پنج روستا و شهرک کوچک است که در شمال غرب ایتالیا در ساحل دریای لیگوریا واقع اند و به دلیل قرار گرفتن از یک طرف به کوهها و درسمت دیگر در کنار رودخانه صدها سال پیش به سختی با دنیای بیرون در ارتباط بودند . و فقط تنها ارتباطی که میتوانستند برقرار کنند با هم بود  که شاید همین امر باعث نامگذاری این پنج شهرک زیبا شده است .
پنج سرزمین از مراکز تفریحی ایتالیا به شمار می رود ،در کنار دریاچه ای قرار دارد که در استان لا اسپزیا قرار دارد . از چشم اندازهای بسیار زیبا شامل صخره های تند و تراس های شراب (باغ های انگور منظم بر سطح های شیب دار )که صدها سال قدمت دارد . این منطقه دهه گذشته به عنوان میراث جهانی یونسکو ثبت شد . هیچ موزه ای در این روستا یافت نشود ولی گشتن در این شهرک ها با خانه های زیبا کم از بازدید از یک موزه تاریخی ندارد .

این شهرکها زیبایی بی نظیری دارد که در هیچ جایی دیگر نمیتوان به این زیبایی ها دست یافت و برای دیدن این زیبایی های بی نظیر با تور اروپای روشا گشت سفر کنید .
قایق سواری ،شنا کردن در دریایی آبی و آرام ، پیاده روی و تماشای غروب آفتاب در کنار دریا از دلایلی است که توریست های زیادی را به این منطقه روانه می کند .
خانه های پلکانی ساخته شده بر روی هم که رنگ بندی زیبایی دارد از شباهت های بین این پنج روستا با هم می باشد .
در این روستاها تعدادی زیادی رستوران و کافه وجود دارد که بسیاری از گردشگران تور اروپا برای امتحان کردن غذاهای محلی منطقه به این رستوران میروند قطعا ناراضی از آنجا بیرون نمیایند .

روشاگشت مجری تور اروپا با بهترین خدمات شما را در داشتن یک سفر استثنایی یاری می کند .برای اطلاعات بیشتر در زمینه ی انتخاب تور اروپا کافیست با ما تماس بگیرید .

پنج سرزمین ایتالیا

پنج سرزمین ایتالیا

 

راه های ارتباطی ما: