بروکسل یکی از شهرهای زیبای بلژیک است که مقر اصلی بیشتر نهادهای اروپا می باشد . معنی کلمه بروکسل به معنای کلبه مرداب است .

بروکسل، پایتخت بلژیک، همچنین به عنوان یک سرمایه از سبک نوآورانه یا سبک جگوندستیل معماری در نظر گرفته شده است. دارای گوشه های زیبایی گرد و منحنی های فراوانی، فرصت های زیادی برای مشاهده ساختارهای سبک نوین در سراسر بروکسل وجود دارد. تورهای گشت و گذار زیادی در این زمینه فعالیت میکند که سفر با تور اروپای روشا گشت خاطره ای فراموش نشدنی برای شما خواهد بود  که در این سفر شما می توانید یک موزه اختصاص داده شده به ویکتور هورتا، یکی از بنیانگذاران سبک نوآورانه یا سبک جگوندستیل را ببینید.

بازدید از بروکسل با تور اروپای روشا گشت

بروکسل، سرزمین های جذاب سرمایه داری بلژیک و پایتخت اداری اتحاد جماهیر شوروی است که در بروکسل بورژوازی وجود داشته ، و چند فرهنگی به ریشه های آن بر می گردد . منطقه بروکسل از سه منطقه تشکیل شده  است که عبارتند از ناحیه فدرال بلژیک ،والونی و فلاندر می باشد .

بازدید از بروکسل با تور اروپای روشا گشت

منطقه بروکسل رسماً دو زبانه می باشند که در مناطق شمالی هلندی زبان و در منطقه جنوبی فرانسوی زبان می باشد . و هر دو فسمت به زبان های هم تسلط کامل دارند.

از اماکن جالب بروکسل میتوان به این مورد اشاره کرد ۱- گراند پالاس میدان مرکزی بروکسل می باشد که به عنوان جواهری در تاج بروکسل تشبیه شده است .

۲-موزه سلطنتی هنرهای زیبای بلژیک که از چهار بخش متصل به هم تشکیل شده است که در آن آثار هنرهای قدیمی و مدرن را در خود جای داده است .

۳- قصر سلطنتی لاکن و بروکسل و … با  تور اروپای روشا گشت از این مناطق زیبا دیدن فرمایید .
بازدید از بروکسل با تور اروپای روشا گشت

همانطور که شهر لندن با لندن تفاوت دارد شهر بروکسل هم با خود بروکسل تفاوت دارد .بر خلاف شهر لندن شهر بروکسل در طول تاریخ تغییرات کمی داشته که آن هم در مرکز شهر و مناطق اطرافش بوده است .  با  تور اروپای روشا گشت بهترین خاطره از بهترین سفر را برای خود رقم بزنید .

بازدید از بروکسل با تور اروپای روشا گشت

برای دریافت اطلاعات از کارشناسان تور اروپا از طریق راههای ارتباطی با روشاگشت در تماس باشید.

راه های ارتباط با تور اروپا روشاگشت: