در اروپا، جایی که شما انتخاب می کنید برای اقامت، همه بخشی از تجربه است. مزارع، بناهای تاریخی، کلیساهای سنتی و صومعه ها امروزه برای مسافران به دنبال اقامتگاهی منحصر به فرد هستند که حمایت و حفظ اثر محلی را حفظ می کنند. اما اروپا همچنین تجارب هتل لوکس را ارائه می دهد. زنجیره های مشهور پنج ستاره در این قاره قرار دارند . شما تعداد زیادی از هتل ها و استراحتگاه ها را پیدا خواهید کرد . هر کجا که در اروپا سفر می کنید، یک مهمانخانه خانوادگی در این نزدیکی هست. اقامت در مناطق روستایی را در نظر بگیرید و تنوع جشن های روستای سنتی، فضاهای باز و هوای تازه را تجربه کنید. لذت بردن از آرامش طبیعت و دیدار با افرادی که در حومه های امروز زندگی می کنند و کار می کنند. از همه این لذت ها با  تور اروپا روشا گشت بهره ببرید .

بازدید از اروپا در تمام فصول سال

 

بیش از 100،000 اردوگاه در اتحادیه اروپا از فصل بهار تا پاییز باز هستند. دفاتر توریستی می توانند نقشه های اردوگاه ها را برای کمک به برنامه ریزی برنامه های سفر فراهم کنند و امکانات موجود را پیدا کنند.

شانس این است که در اقامت اروپا در مکان های مختلف، شما اغلب استفاده از دستگاه های الکترونیکی – شستشو الکتریکی، سشوار، آهن یا کامپیوتر و تلفن های همراه. شما باید حداقل یک پلاگین آداپتور را برای انطباق اتصالات اروپا و همراه با یک مبدل قدرت اگر ولتاژ متفاوت از آن در خانه باشد. شما می توانید این تجهیزات را قبل از ترک در فروشگاه سخت افزار، فروشگاه، فرودگاه و یا، با ورود به اروپا، در یک فروشگاه الکتریکی یا مسافرتی، خریداری کنید.

بازدید از اروپا در تمام فصول سال

برای سفر به اروپا  تور اروپای روشاگشت بهترین گزینه شما خواهد بود . اروپا دارای جاهای تاریخی زیادی است که شما با  تور اروپا از تمام این زیبای ها لذت ببرید .

 

راه های ارتباط با تور اروپا روشاگشت: