بازدید از اسوالبارد نروژ با تور اروپا ( Svalbard)

بازدید از اسوالبارد نروژ با تور اروپا :  اسوالبارد به معنی (“کوه های ناهموار”) یک مجمع الجزایر نروژی در اقیانوس اطلس بوده که در شمال سرزمین اروپا  واقع شده است .

جزایر این گروه از 74 درجه تا 81 درجه شمالی و از 10 درجه تا 35 درجه شرق طول می باشد. به طور مدیریتی، مجمع الجزایر جزء نواحی نروژ نیست بلکه یک منطقه غیر قانونی است که توسط فرماندار تعیین شده دولت نروژ شکل گرفته است.

شما میتوانید با سفر به اروپا با تور اروپا از زیبایی های اسوالبارد دیدن کنید. کسانی که از بازدید زیبای های قطب لذت می برند ما اسوالبارد را به آنها پیشنهاد میکنیم.

این جزایر برای اولین بار در قرن هفدهم و هجدهم به عنوان پایگاه دیماریایی به کار گرفته شد، پس از آن آنها رها شدند. استخراج زغال سنگ در آغاز قرن بیستم در این منطقه آغاز شد.

پیمان اسوالبارد 1920، حاکمیت نروژی را به رسمیت می شناسد، و قانون اسلبرت 1925 اسوالبارد را کامل بخشی از پادشاهی نروژ ساخت.

اسوالبارد نروژ یکی از دورافتاده‌ترین نقاط دنیا و همچنین یکی از شمالی‌ترین مناطق مسکونی روی کره‌ی زمین است.

بازدید از اسوالبارد

 

این مجمع الجزایر در نزدیکی مدار قطب شمال قرار گرفته بیشتر آن با یخ پوشیده شده است که آن را به یکی از بکرترین و عجیب‌ترین مکان‌های دنیا تبدیل کرده است. اسوالبارد به خاطر حیات وحش خود معروف است. این مکان زیستگاه خرس قطبی و گوزن شمالی است.

آب و هوای اسوالبارد

مجمع الجزایر دارای آب و هوای قطب شمال است . در آنجا گیاه می تواند از دوره طولانی خورشید نیمه شب استفاده کند تا جایی که شب قطبی جبران شود. از زیبای های شب قطب با تور اروپا لذت ببرید.

هفت پارک ملی و بیست و سه ذخایر طبیعت، دو سوم اقیانوس آرام را پوشش می دهند، که از محیط زیست تا حد زیادی دست نخورده اما شکننده و طبیعی محسوب می شوند. تقریبا 60 درصد از مجمع الجزایر با یخچال های طبیعی پوشیده شده است و جزایر دارای کوه ها و فورج های زیادی است.

مسافرت با تور اروپا خاطره به یاد ماندنی را برای شما رغم خواهد زد برای بازدید از کشورها و شهرهای دلخواهتان با تور اروپا میتوانید با تور طلایی نوروز 98 هرچه زودتر اقدام کنید و برای اخذ ویزای شینگن کشورهای اسپانیا ، ایتالیا ، فرانسه و .. با روشاگشت اقدام کنید.