سنت های ادبی غنی اروپایی کتابخانه ها را با بعضی از اشعار، نمایشنامه ها و رمان های محبوب جهان مطابقت داده است. بسیاری از تنظیمات در داستان های معروف و یا مکان هایی که نویسندگان مورد علاقه خود نوشتند، امروزه وجود دارد.
یونانی های باستانی به خاطر داستان و ترانه های شگفت انگیزشان شناخته شده بودند و هومر یکی از داستانگذاران جذاب او بود. از طریق ویرانه های باستان سرگردان شوید و تصور کنید که زندگی در قرن هشتم چگونه بود؟ با تور اروپا سفری به یاد ماندنی خواهید داشت و از تمام اماکن تاریخی اروپا لذت خواهید برد .

بازدید از اماکن تاریخی اروپا
ویلیام شکسپیر، یکی از بزرگترین نمایشنامه نویسان تمام دوران، در پایان رنسانس در انگلستان زندگی کرد. دیدن تئاتر تاریخی گلوب در لندن که در آن شما می توانید یکی از نمایشنامه های مورد علاقه خود را مشاهده کنید . تجربه شکسپیر خود را با بازدید از کلبه ی آن هاتاوی و محل تولد بارد در استراتفورد آونون آویون در خارج از لندن، تقویت کنید.
در اسپانیا سفر دونگ کیشوت، میگوئل دکاروانتس در کاستیله لامانچای را رونویسی می کند تا دشت اسپانیا را ببیند. شما هنوز هم می توانید از آسیاب های بادی که در آن دون کیشوت برای اژدها استفاده می کنید را پیدا کنید . نویسنده دیگری که الهام گرفته از اسپانیا است، ارنست همینگوی است. به پامپلونا بروید تا جشنواره هیجان انگیز San Fermin را تجربه کنید و ببینید که گاوها در حال اجرا هستند و برای همیشه معروف است . هنگامی که قصد مسافرت به اروپا را داشتید تور اروپای روشا گشت را برای این کار انتخاب کنید و مطمئن باشید از این سفر لذت خواهید برد .

بازدید از اماکن تاریخی اروپا

دوستداران افسانه ها از دیدن دانمارک برای دیدن خانه هانس کریستین اندرسن لذت خواهند برد. داستان معروف او “پری دریایی کوچولو” با مجسمه برنزی در کپنهاگ مشهور است  . سپس، از خیابان های ادنسس، خانه دوران کودکی او گذر کنید.

بازدید از اماکن تاریخی اروپا

گرچه موناکو نقطه عطفی برای تحولات ادبی نیست، اما برای نویسندگان در سراسر جهان الهام بخش بوده است. نویسندگان چندین اثر معروف در مورد سواحل موناکو از جمله بازنده گراهام گرین، موناکو اریک رابرت مورس و موناکو کرافت رابرت ایینگر را نوشته اند. با تور اروپای روشا گشت از بازدید این اماکن تاریخی لذت برده و خاطره ای به یاد ماندنی را برای خود به ارمغان آورید  .

اروپا با نشانه های ادبی افسانه ای پر شده است. سفر خود را برنامه ریزی کنید و لذت از اماکن موجود در داستان های ( ماجراجویی، فانتزی و عاشقانه ) موجود از اروپا را  تور اروپای روشاگشت برای خود به ارمغان آورید  .

راه های ارتباط با تور اروپا روشاگشت: