اروپا قاره ای است که به طور کامل در نیمکره شمالی و عمدتا در نیمکره شرقی قرار دارد. این است که توسط اقیانوس شمال قطب شمال، اقیانوس اطلس به غرب و دریای مدیترانه به جنوب مرز است. این قسمت از غربی ترین اوراسیا را تشکیل می دهد.

بازدید از اماکن دیدنی اروپا با تور اروپا با هزینه ی بسیار کم میتواند بهترین گزینه باشد.

از آنجایی که در حدود سال ۱۸۵۰، اروپا اغلب به عنوان تقسیمات آبخیز کوه اورال و قفقاز، رودخانه اورال، دریای خزر و دریای سیاه و خطوط آبی تنگه ترکیه، از آسیا جدا شده است. . تقسیم اوراسیا به دو قاره نشان دهنده تفاوت های فرهنگی، زبانی و قومی شرق و غرب است، که برخی از آنها در یک طیف متفاوت است و نه با یک خط تقسیم شدید. مرز مرزهای سیاسی را دنبال نمی کند، زیرا ترکیه و روسیه متعلق به کشورهای متعارف هستند.

اروپا از کشورهای است که با وجود آثار تاریخی زیاد گردشگران زیادی را به خود جذب میکند. تاریخ اروپا پر از داستان است. قدیمی ترین این داستان ها را در مکان هایی مانند قلعه ها کشف شدند که زمان طولانی از قدمتشان می گذرد. امروزه، آن آثار تاریخی گنجینه های میراث و فرهنگ اروپا هستند. اگر تور اروپا برای تماشای تاریخ اروپا را انتخاب کرده اید مطمئن باشید از انتخاب خود پشیمان نخواهید شد.

یکی از آثار تاریخی اروپا

یکی از آثار زیبا و تاریخی اروپا قلعه گوایتا بوده که یکی از قدیمی ترین قلعه های اروپایی است که در سان مارینو واقع شده است. این قلعه در قرن ۱۲ با دیوارهای سنگی ساخته شده است و به دلیل ساختار مستحکم خود تا امروز حفظ شده است. بعدا دو برج دیگر به این قلعه اضافه شدند. سه برج سن مارینو با چشم انداز فریبنده هر بیننده ای را مجذوب خود می کنند.

قلعه پافوس واقع در بندر پافوس کشور قبرس یکی از منحصر به فرد ترین سازه های اروپا است. قلعه پافوس با طراحی علمی برای محافظت بندر از مزاحمان ناخواسته ساخته شده است. نقش قلعه در طول سالها از قلعه به زندان و امروزه به عنوان یک موزه تغییر کرده است. قبرس از پرطرفدارترین مقاصد تور اروپا بین ایرانیان به شمار می رود. بازدید از این قلعه را در سفر قبرس فراموش نکنید.

دسترسی به این قلعه های زیبا با باغ های سرسبز ، معماری پیچیده و دکوراسیون بازسازی شده، فقط با توراروپا روشاگشت امکان پذیر است.

بازدید از اماکن دیدنی اروپا با تور اروپا بهترین گزینه برای شمایی است که میخواهید از اماکن دیدنی اروپا لذت ببرید. کافیست برای اطلاع از تورهای طلایی اروپا به قسمت تور طلایی نوروز۹۸ مراجعه نمایید تا از تورهای روشاگشت باخبر شوید. همچنین میتوانید با راه های ارتباطی روشاگشت در ارتباط باشید تا اطلاعات بیشتری کسب کنید.