بازدید از اماکن دیدنی رومانی با تور اروپا

بازدید از اماکن دیدنی رومانی با تور اروپا :مکان های زیبا در جهان شامل موارد بین المللی مانند یونان، کرواسی، شیلی و ایتالیاو … است. بازدیدکنندگان می توانند از میان کوه های دیدنی جذاب، درخشان دریاچه های زمرد، آبشارهای رعد و برق، شهر های باستانی رویایی در صخره های بلند و پارک هایی که میلیون ها نفر را از سراسر جهان جذب می کنند انتخاب کنید.

بلون مارون دو قله 14000 فوت در کوه های الک و در مجاورت دریاچه مارون واقع شده است. آنها جواهرات تاج کوه های راکی ​​و تا حد زیادی یکی از صحنه های عکاسی در این کشور هستند.

در تابستان، زمانی که در پیاده روی هستید از مناظر مزین شده با گل های وحشی ، در پاییز، هنگامی که درختان کاج بلند با رنگین کمان رنگ پاییز و یا در زمستان، زمانی که برف و یخ خاموش جهان است تمام لذت خود را از این مناظر زیبا ببرید.

گراند کانیون در 5000 سال گذشته، یک رودخانه کلرادو، یک جاده ی شیب دار، یک مایل و عمیق تا 18 میلی متری دارد. اندازه خالص آن نفس گیر است و اگر چه شما می توانید تنها یک بخش کوچک از آن را حتی از بهترین نقطه مشاهده کنید ولی دیدن از این مکان رویایی را با تور اروپای روشاگشت از دست ندهید.  برای دیدن از تمام امکان تاریخی اروپا تور اروپای روشاگشت بهترین گزینه خواهد بود.

با تور اروپای روشاگشت به آرزویی دیرینه خود بازدید از اماکن تاریخی اروپا خواهید رسید.

راه های ارتباط با  تور اروپا و ویزای شینگن روشاگشت: