شهر بلگراد ،بزرگترین شهر در صربستان

بلگراد پایتخت کشور جنوب شرقی اروپا در صربستان است. قلعه تحمیل کننده در سانحه دانوب و رودخانه ساوا یکی از جاذبه های این شهر بزرگ است که با ارزانترین توراروپا  باید دیدن کنید. این قلعه عهدی از اهمیت استراتژیک شهر به امپراتوریهای روم، بیزانس، عثمانی، صرب و اتریش است و اکنون چند موزه و همچنین دارای یک پارک وسیع است.

استاری گرد قدیمیترین شهر، به خانه های عمارت قرن نوزدهم، اپرا و باله در تئاتر ملی و خیابان عابر پیاده کافه است. خط همچنین دارای یک کلیسای ارتدکس صربی که گنبد عظیم آن در سال 1989 تکمیل شده بود، و همچنین معماری بی نظیر معماری کمونیستی مانند آسمان خراش زاپادنا، کاپیا بیگرادا ، را به نمایش گذاشت. در موزه نیکولا تسلا، بازدیدکنندگان میتوانند نقاشی ها و اختراعات خود را از پیشگامان برق صربستان-آمریکایی ببینند.

پارک کالمجدان

با بهترین تور اروپا به بزرگترین پارک و مهم ترین بنای تاریخی در بلگراد است. این است که در یک صخره 125 متر (410 فوت)، در محل اتصال رودخانه ساوا و دانوب قرار دارد. نام آن از دو واژه ترکیه تشکیل شده است: “کالی” (به معنی “قلعه”) و کلمه ای باستانی از ترکیه “مجدان” (به معنی “میدان جنگ”).

پارک کالمجدان که در دو پارک بزرگ و کوچکی تقسیم شده بود، در منطقه ای توسعه یافت که یکبار در آن شهر بود. این مکان  استراحت و سرگرمی را فراهم می کند. قلعه بلگراد و پارک کالمجدان با هم به نمایندگی از یک بنای فرهنگی اهمیت استثنایی (از سال 1979)، منطقه ای که رویدادهای مختلف ورزشی، فرهنگی و هنری برای همه نسل بلگرادرها و بازدیدکنندگان متعدد از این شهر برگزار می شود. با ارزانترین تور اروپا به این پارک زیبا سفر کنید.

باغ وحش وی آر تی

تور اروپا شما را به سفر به این باغ وحش وی آر تی دعوت می کند ، باغ وحش واقع در پارک کالمجدان، مرکز شهر بلگراد، صربستان است. این در سال 1936 تأسیس شد و بزرگترین باغ وحش در صربستان است و همچنین یکی از قدیمی ترین باغ وحش های عمومی در شرق اروپا محسوب می شود.

 

بازدید از بزرگترین شهر در صربستان با تور اروپا

 

باغ وحش وی آر تی ، مساحت 7 هکتار (17 هکتار)،  را پوشش می دهد و دارای حدود 1700 حیوان است که بیش از 150 گونه مختلف حیوانات وحشی و گونه های عجیب و غریب حیوانات و همچنین گونه های داخلی و محلی را تشکیل می دهند.به عنوان قفس حیوانات قدیمی و تاریخی مشکل اصلی باغ وحش است، امروزه آن به طور مداوم توسط بسیاری از امکانات جدید، مدرن و بزرگتر با دیوارهای شیشه ای به جای میله های آهن، سیستم های گرمایشی یا خنک کننده، سطح سبز، پوشش گیاهی است.

تور اروپا بهترین و ارزانترین تور است که می توانید با صرفه جویی در وقت و هزینه سفر کنید.