بازدید از جزیره اسکای با  تور اروپا

 

بازدید از جزیره اسکای با تور اروپا

 

جزیره اسکای Skye در اسکاتلند واقع شده است. مساحت این جزیره  ۶۵۰ کیلومتر مربع است.  دارای رتبه ۲ بالاترین ارتفاع ۹۵۰  در جهان می باشد.

جمعیت جزیره اسکای ۱۰،۰۰۸ رتبه ۴ جمعیت، تراکم جمعیت ۶٫۰۴ نفر می باشد. Skye یا جزیره Skye بزرگترین و شمالی ترین جزایر اصلی در Hebrides داخلی اسکاتلند است. شبه جزیره از یک مرکز کوهستانی تحت سلطه Cuillins، که دره های سنگی که برخی از مناظر کوهستانی در این کشور را به نمایش می گذارند، قرار دارد.
این جزیره پس از دوره مسیحیت اشغال شده است و تاریخ آن شامل زمان حکومت نورس و مدت زمان طولانی از سلطنت مک لود و قبیله دونالد است. در سفر به اروپا با تور اروپا بازدید از این جزیره را از دست ندهید.

صعود ژاکوبات در قرن هجدهم منجر به شکستن سیستم قبیله ای و اختلافات پس از آن شد که کل مزارع را با مزارع گوسفندی جایگزین کرد، که بعضی نیز شامل مهاجرت اجباری به سرزمین های دور بود.

اعداد ساکنان در اوائل قرن نوزدهم تا بیش از ۲۰۰۰۰۰ نفر در دهه پایانی قرن بیستم از بیش از ۲۰،۰۰۰ کاهش یافته است. جمعیت Skye از سال ۱۹۹۱ تا ۲۰۰۱ به ۴ درصد افزایش یافت. حدود یک سوم از ساکنان در سال ۲۰۰۱ سخنرانان گالی بودند و اگر چه تعداد آنها در حال کاهش است، اما این جنبه فرهنگ جزیره همچنان مهم است.

این جزیره به خاطر داشتن آب و هوایی متغیر و تقریباٌ همیشه ابری به جزیره ابر نیز معروف است. آب و هوای فوق‌العاده و کوه‌هایی که به صورت طبیعی طرح‌هایی عجیب و جادویی دارند این جزیره را به مکانی فرازمینی تبدیل کرده است.

با تور اروپای روشا گشت سفری به یاد ماندنی را برای خود رغم زنید.

راه های ارتباط با  تور اروپا و ویزای شینگن روشاگشت: