بازدید از شهر پمپئی ایتالیا با تور اروپا

Pompeii شهر رومی باستانی در نزدیکی مدرن ناپل، در منطقه کامپانیا ایتالیا، در قلمرو پومپی بود. Pompeii، همراه با Herculaneum و بسیاری از ویلاها در منطقه اطراف، عمدتا تخریب شده و زیر خاک ۴ تا ۶ متر (خاکستری و آتشفشانی) در فوران کوه ووسویوس در ۷۹ سالگی به خاک سپرده شد. اگر تور اروپا برای تماشای تاریخ اروپا را انتخاب کرده اید  مطمئن باشید از انتخاب خود پشیمان نخواهید شد.

باستان شناسان بر این باورند که این شهر در قرن هفتم یا هشتم پیش از میلاد توسط Osci یا Oscans تاسیس شده است. این در سلطنت رم در قرن چهارم قبل از میلاد به دست آمد و در ۸۰ سال قبل از میلاد به عنوان یک مستعمره رومی تبدیل شد و پس از آن به شورش ناموفق علیه جمهوری روم پیوست. در زمان نابودی آن، ۱۶۰ سال بعد، جمعیت آن به ۱۱۰۰۰ نفر برآورد شد و شهر دارای سیستم آب پیچیده، آمفی تئاتر، سالن ورزش و یک بندر بود. این فوران شهر را نابود کرد، ساکنانش را کشت و آن را تحت تن خاکستر قرار داد.  اشیاء که در زیر شهر قرار دارند به علت کمبود هوا و رطوبت طولانی مدت بیش از یک هزاره حفظ شده اند. شما با انتخاب تور اروپا برای سفر به ایتالیا، این کشور زیبا، سفر خوشی را برای خود رقم خواهید زد.

این آثار هنری، دیدگاه فوق العاده دقیق در زندگی شهر را در طول Pax Romana ارائه می کنند. خرابه های Pompeii در نزدیکی شهر مدرن حومه پمپی قرار داشته بر روی یک تپه شکل گرفته است. Pompeii حدود ۸ کیلومتر (۵٫۰ مایل) دور از کوه ووزویوس است. تور اروپا روشاگشت با سالها سابقه طولانی که در انتقال مسافران به این سفرهای پرماجرا داشته، امکانات کافی را در این سفر برای شما فراهم خواهد کرد.

 

بازدید از شهر پمپئی ایتالیا با تور اروپا

 

 

راه های ارتباط با  تور اروپا و ویزای شینگن روشاگشت: