بازدید از فرانسه(جذاب ترین کشور اروپا ) با تور اروپا : فرانسه، بدون شک، یکی از جذاب ترین کشورهای اروپا است. جای تعجب نیست که بیش از 80 میلیون گردشگر در سال به فرهنگ، غذا، مد، تاریخ و شیوه زندگی را به خود جذب می کند. برای بازدید از اماکن دیدنی اروپا تور اروپای روشاگشت بهترین گزینه شما خواهد بود.
برج ایفل، طراحی شده توسط گوستاو ایفل در سال 1889 برای نمایشگاه جهانی برای جشن سالگرد انقلاب فرانسه، به نماد پاریس تبدیل شده است و یکی از مهمترین مقصد گردشگری فرانسه است. این را می توان از بیشتر نقاط برجسته شهر دید، اما مسلما دیدنی ترین دیدگاه از Trocadéro در منطقه 16 است.

بازدید از برج ایفل

در ماه های تابستان، زمانی که گردشگری در اوج خود است، خطوط برای آسانسور بالا رفتن برج می تواند بسیار طول بکشد. شما می توانید به سطح اول، (360 مرحله) یا دوم (700 مرحله) بروید. تغییر ارتفاع آسانسور در سطح دوم وجود دارد، بنابراین شما می توانید در سطح دوم باقی بمانید، و اگر می خواهید، از آنجا به بالا حرکت کنید. در واقع بسیاری از گردشگران فکر می کنند که دیدگاه سطح دوم در واقع بهتر از سوم است. از سطح دوم، شما می توانید تمام آثار تاریخی و مکان های مورد علاقه خود را با تور فرانسه ببینید.

مونته سنت میچیل با قدمت در سال 1877 به سرزمین اصلی متصل می شود و از جزر و مدات دریایی در حال تغییر است. ساختمان های این جزیره جدا از قرن 11 است. با الهام از ظهور سنت مایکل، اسقف Tombe ساخته شده است. پس از صعود به بالای حیاط، منظره ای از بیابان در دریا و خط ساحلی دوست داشتنی وجود داشته که  قطعا ارزش صعود دارد.

با تور اروپای روشاگشت به آرزویی دیرینه خود بازدید از اماکن تاریخی اروپا خواهید رسید و میتوانید از فرانسه که جزو جذابترین کشورها به حساب می آید دیدن کنید.

در این روزها به ایام عید نزدیک می شویم که میتوانید برای بازدید از جاذبه های تاریخی و اماکن پر بازدید فرانسه با تورهای نوروزی 98 روشاگشت هرچه سریعتر اقدام کنید.