بازدید از قصر نوی شوان‌اشتاین با توراروپا

قصر نوی‌شوان‌اشتاین : یک کاخ احیاء رومیانه قرن نوزدهم در یک تپه ناهموار در بالای روستای Hohenschwangau نزدیک Füssen در جنوب غربی بایرن آلمان است. قلعه به عنوان یک خانه برای پادشاه در نظر گرفته شده بود، تا زمانی که در سال ۱۸۸۶ درگذشت. مدت کوتاهی پس از مرگ او برای عموم آزاد بود.  از قلعه نوشوانستین بیش از ۱٫۳ میلیون نفر سالانه با ۶۰۰۰ روز در تابستان بازدید می کنند.  شهرداری شووانگو در ارتفاع ۸۰۰ متری (۲۶۲۰ فوت) در مرز جنوب غربی دولت بایرن آلمان قرار دارد. محیط اطراف آن با گذر بین قله های آلپ در جنوب (به سمت مرز اتریش نزدیک) و یک چشم انداز تپه ای در شمال قرار دارد .یکی از دیدنی ترین کاخ های اروپا است که وقتی با تور اروپا به دیدن آن میروید به زیبای آن پی می برید.

جدا از یک حلقه، آنها به طور مشترک شامل یک سالن، نگهداری، و یک خانه برج خنک کننده بود. خرابه های بالای کاخ خانوادگی از سفر او به شاهزاده تاج شناخته شده بود. او ابتدا یکی از آنها را در خاطرات خود در سال ۱۸۵۹ به تصویر کشید. هنگامی که پادشاه جوان در سال ۱۸۶۴ به قدرت رسید، احداث یک کاخ جدید به جای دو قلعه ویران شده به اولین مجموعه خود در پروژه های ساخت کاخ تبدیل شد.  لویدیف قصر جدید Castle Hohenschwangau نامیده می شود؛ تنها پس از مرگ او آن را به نام نوشوانستین تغییر نام داد.

تور اروپا روشاگشت با سالها سابقه طولانی که در انتقال مسافران به این سفرهای پرماجرا داشته، امکانات کافی را در این سفر برای شما فراهم خواهد کرد.

 

بازدید از قصر نوی‌شوان‌اشتاین با توراروپا

راه های ارتباط با  تور اروپا و ویزای شینگن روشاگشت: