زمانی که به لندن سفر کرده و از آثار تاریخی آن بازدید میکنید و در زمان برگشت از این سفر به یاد ماندنی حتماً خاطرات زیبایی را برای گفتن خواهید داشت  .

مجموعه پارک های رویال متشکل از ۸ پارک به مساحت چیزی بالغ بر ۲۰۰۰۰۰ هکتار می باشد .از زیبایی های این مجموعه پارک میتوان به  سرسبزی گل های زیبا و درختان در هم تنیده آن اشاره کرد .

بازدید از مجموعه بی نظیر پارک های رویال در لندن

مجموعه پارک های رویال در گذشته مربوط به خانواده های سلطنتی بوده که دراین مکان به شکار و تفریح پرداخته اند و پارک های سلطنتی لندن  بخشی از اموال موروثی پادشاهی لندن محسوب می شود .

امروزه با گسترش شهر نشینی در لندن برخی از قسمت های این پارکها به یک فضای عمومی تبدیل شده است که همه میتوانند از آن استفاده کنند . این مجموعه پارکها شامل هاید پارک ، بوشی پارک ،ریجنت پارک ،گرین پارک ، سنت جیمز ، گرین ویچ ، ریجموند پارک و کنسینگتون می باشد که تعدادی از این پارک ها در قلب لندن می باشد .  پارک های که در قلب لندن وجود دارد جای است که مردم برای فرار از شلوغی شهر به آنجا پناه می برند تا خستگی خود را رفع کنند .

بازدید از مجموعه بی نظیر پارک های رویال در لندن

مجموعه رویال پارک به دلیل فضای زیبا و فرحبخش هر ساله میزبان تعدادی از گردشگران می باشد .
در این پارک ها تعداد زیادی ساختمان تاریخی ، مجسمه ،بنای یادبود و … وجود دارد که چشم هر گردشگری را به خود خیره می کند .

بازدید از مجموعه بی نظیر پارک های رویال در لندن

قدم زدن در این پارک های بی نظیر باعث ماندگار شدن سفر شما خواهد شد پس برای سفر به اروپا مجموعه پارک های رویال را فراموش نکنید و آنرا را در لیست بازدید های خود قرار دهید ، این سفر به یاد ماندنی را تور اروپای روشاگشت تجریه کنید .

با تور اروپای روشاگشت بهترین سفر را برای خود رقم زده و از آثار تاریخی لندن به خصوص پارک های رویال آن دیدن فرمایید .

بازدید از مجموعه بی نظیر پارک های رویال در لندن

راه های ارتباطی ما: