بازدید از کرنیگلیا ایتالیا در تور اروپا

 

بازدید از کرنیگلیا ایتالیا در تور اروپا: کشور ایتالیا یکی از مهمترین کشورهای تور اروپا است. غالبا کشورهای تور اروپا را برای جاذبه های گردشگری معروفش انتخاب می کنند. ما برای ایجاد تنوع در سفر یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم. بازدید از کرنیگلیا ایتالیا در تور اروپا می تواند یک انتخاب خاص باشد.  کرنیگلیا یکی از پنج روستایی است که در سینکوتره، منطقه ی زیبای ساحلی در ریویرا ایتالیا قرار دارد. این دهکده قرون وسطایی خیره کننده یکی از روستاهای سینکوتره است که به طور مستقیم در کنار دریا نیست. کرنیگلیا در یک خروجی سنگی حدود ۱۰۰ متر بالاتر از دریای لیگورین قرار دارد. با استفاده از این مکان مخاطره آمیز، بازدیدکنندگان از دریچه های شگفت انگیز به سمت بالا و پایین می توانند از ساحل لذت ببرند.

 

بازدید از کرنیگلیا ایتالیا در تور اروپا

رسیدن به کرنیگلیا

بردن ماشین به کرنیگلیا اصلا توصیه نمی شود. زیرا پارکینگ بسیار محدودی دارد و جاده ها پر پیچ و خم و باریک هستند. برای رسیدن به کرنیگلیا می توانید از قطار محلی لووانتو در شمال یا لاپزییا در جنوب استفاده کنید. بعد از پیاده شدن باید ۳۷۷ گام از ایستگاه راه آهن دور شوید تا به کرنیگلیا برسید و اگر چمدان یا وسیله های زیادی دارید پیشنهاد می شود با اتوبوس به پایین تپه بروید.

 

بازدید از کرنیگلیا ایتالیا در تور اروپا (2)

اتوبوس از ایستگاه قطار شما را به پایتخت اصلی یا مرکز فعالیت جامعه ی کوچک کرنیگلیا می رساند. مردم محلی زیر درختان در میدان اصلی نشسته اند و بازدیدکنندگان را خوشحال می کنند. صبح ها، فروشندگان مشغول فروش محصولات و تحویل آنها هستند.کرنیگلیا یک مرکز فعالیت یا یک شهر همیشه بیدار است.

 

بازدید از کرنیگلیا ایتالیا در تور اروپا (3)

احتمالا تور اروپا را انتخاب کرده اید که آثار باستانی و جاذبه های معروف را ببینید. ولی در کرنیگلیا از این خبرها نیست! هیچ جاذبه ی معروفی در کرنیگلیا وجود ندارد که شما برای دیدن آن عجله داشته باشید. جذابیت اصلی، زندگی آرام و واقعی مردم محلی و مناظر زیبایی استه که آنها را احاطه کرده است. یک روز را در خیابانهای کرنیگلیا بگذرانید یا با یک کتاب خوب به مردم محلی در میدان شهر بپیوندید و یک روز لذتبخش را تجربه کنید.

 

زمان غذا خوردن

یکی از جذابیت های تور اروپا و سفر به کشورهای اروپایی امتحان کردن غذاهای گوناگون است. اگر شما در ایتالیا هستید، احتمالا به خوردن غذاهای مخصوص ایتالیایی نیز علاقه دارید. کرنیگلیا رستوران های زیادی ندارد، اما غذاهای مخصوصی که دارد دارای سادگی فوق العاده ای هستند. در کرنیگلیا احتمالا جذابترین دسر جهان یعنی پاناکوتا، را برای اولین بار امتحان می کنید.

اگر از غذاهای دریایی لذت می برید، پس در ساحل لیگورین، جایی که ماهیگیری شغل اصلی مردم محلی است، می توانید تازه ترین ماهی ها را بچشید. این منطقه ایتالیا به عنوان زادگاه پِستو شناخته شده است، بهتر است که آن را در یکی از رستوران های محلی امتحان کنید. غذاهای زیر از نمونه غذاهای کرنیگلیا هستند. شما از مواد غذایی در این منطقه ی زیبا ناامید نخواهید شد!

 

بازدید از کرنیگلیا ایتالیا در تور اروپا (5)

بازدید از کرنیگلیا ایتالیا در تور اروپا (6)

بازدید از کرنیگلیا ایتالیا در تور اروپا (7)

بازدید از کرنیگلیا ایتالیا در تور اروپا (4)

کجا بمانیم؟

برای اقامت، در کرنیگلیا هیچ هتل مجللی وجود ندارد. همه چیز اینجا بسیار قدیمی و زیباست. البته این ویژگی ها بخشی از جذابیت کرنیگلیا هستند. با این حال، تعداد کمی آپارتمان وجود دارد که به بازدیدکنندگان فرصتی برای اقامت در یک ساختمان زیبای بازسازی شده چندین قرن پیش می دهد. برای  اقامت در جایی لوکس تر، احتمالا باید به سمت ساحل  Monterosso al Mare بروید، که در آن بخش جدیدتری از شهر با امکانات مدرن تر وجود دارد. اگر می خواهید یک سفر تور اروپا در یک جای لوکس را تجربه کنید بهتر است گزینه ی دوم را انتخاب کنید.

 

بازدید از کرنیگلیا ایتالیا در تور اروپا (8)

بهشت کوهنوردها!

کرنیگلیا به عنوان نقطه ی میانی پنج روستا، یک ایستگاه توقف منحصر به فرد برای تماشای ساحل است. این دهکده با داشتن تنها ۲۴۰ نفر ساکن دائمی، کوچکترین بخش سینکوتره است و کمتر از دیگر جاها بازدید شده است.

بعضی از مسافرین تور اروپا به کوهنوردی و پیاده روی علاقمند هستند. سینکوتره رویای مسافران علاقمند به پیاده روی است. مسافران میتوانند از طریق یک شبکه مسیرهای پیاده روی به تمام پنج روستاها سفر کنند. در این مسیرها درجه سختی های مختلفی وجود دارد، بنابراین قبل از اینکه اقدام به پیاده روی بین این پنج روستا می کنید از آمادگی خود اطمینان حاصل کنید. برخی از مناظر باور نکردنی در انتظار افرادی هستند که از مسیرهای پیاده روی استفاده می کنند. وجود یک قطار محلی که تمامی ۵ روستا را به هم متصل می کند نیز می تواند موجب راحتی مسافران باشد.

 

بازدید از کرنیگلیا ایتالیا در تور اروپا (10)

چرا بازدید؟

هنگامی که در مورد بازدید از ایتالیا فکر می کنیم، همه ی ما تصور می کنیم که با کشوری پر از جاذبه های گردشگری معروف روبرو هستیم. این یک دلیل خوب است، زیرا ایتالیا گنجینه ای از تاریخ، فرهنگ و زیبایی طبیعت است. ولی چرا چند روز برای ماندن در منطقه سینکوتره برنامه ریزی نمی کنید تا از شلوغی معمول ایتالیا به دور باشید و باتری خود را شارژ کنید؟ کرنیگلیا فرصت مناسبی برای تماشای زندگی ساده و منحصر به فرد ایتالیایی است.

 

بازدید از کرنیگلیا ایتالیا در تور اروپا (9)

راه های ارتباطی ما: