بازدید از بارسلونا، خیابان لارامبلا

 

کشور اسپانیا همیشه یکی از جذاب ترین مقصدها برای سفرهای گردشگری بوده است. طبیعت مثال زدنی، معماری اعجاب آور و آداب و رسوم عمده ترین دلایل جذب توریست کشور اسپانیا در زیرمجموعه ی تور اروپا هستند. اگر شما هم برای تعطیلات خود تور اروپا را انتخاب کرده اید و قصد بازدید از بارسلونا را دارید با روشاگشت همراه باشید تا یکی از جاذبه های دیدنی بارسلونا را به شما عزیزان معرفی کنیم.

خیابان لارامبلا یکی از مهم ترین خیابان های بارسلوناست که بسیاری از جذابیت های کشور اسپانیا را در خود جای داده است.

خیابان لارامبلا به میدان کاتالونیا که در مرکز شهر اسپانیا واقع شده است ختم می شود. هر دو طرف خیابان پوشیده از درختان سرسبز است که با سایه انداختن روی کل خیابان موجب آسایش افراد پیاده می شود.

 

بازدید از بارسلونا، خیابان لارامبلا

در واقع خیابان لارامبلا تنها برای پیاده روی است و هیچ اتومبیلی اجازه ی ورود به آن را ندارد. قرار گرفتن مراکز فرهنگی، ساختمان های هنری، گالری ها و سالن های تئاتر در اطراف خیابان لارامبلا موجب شده است فرهنگ و علایق اسپانیایی ها در این خیابان به خوبی دیده شود.
رستوران ها و کافه های موجد در خیابان لارامبلا نیز به نوبه ی خود بسیار جالب توجه هستند. به راحتی میتوان تمام روز را در این خیابان قدم زد و شام و ناهار را در غذاخوری های مدرن یا سنتی این خیابان صرف کرد. شب های خیابان لارامبلا نیز بسیار دیدنی هستند. در واقع این خیابان هم در روز و هم در شب زنده و پرجنب و جوش است.

 

بازدید از بارسلونا، خیابان لارامبلا

بناهای تاریخی از قبیل کلیساها و کاخ ها نیز جذابیت های این خیابان را چندین برابر کرده اند. قسمت مهمی از سفرکردن خرید کردن و سوغاتی خریدن است. افرادی که تور اروپا را انتخاب می کنند حتما خواهان خرید نیز هستند. خیابان لارامبلا در بارسلونا پر از مغازه های کوچک و بزرگ است که میتوان سوغاتی های مخصوص اسپانیا را در آنها انتخاب کرد.
روشاگشت پاسخگوی تمامی سوالات شما در ارتباط با تور اروپا و سفر به اسپانیا است. کافیست با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

راه های ارتباطی ما: