بازدید از رستوران زیر دریایی،در مالدیو با توراروپا

بازدید از رستوران زیر دریایی،در مالدیو با توراروپا: Ithaa، که به معنای مروارید مادر در Dhivehi، اولین رستوران زیرزمینی جهان است. با هفت رستوران مختلف، برنده جایزه Conrad مالدیو جزیره Rangali برای غذاهای بین المللی و انتخاب شراب استثنای مشهور است.  این ۱۶ پله در زیر سطح دریا، این رستوران زیرزمینی در سطح جهانی نمایش چشم انداز ۱۸۰ درجه از مرجان های اطراف و زندگی دریایی را ارائه می دهد. ساخت و ساز آن  خارج از کشور ،در سنگاپور انجام شده است و متعاقب آن بر روی کشتی باربری اقیانوس به منظور حمل و نقل به مالدیو در اواخر سال ۲۰۰۴ برداشته شد. رستوران اول در آوریل ۲۰۰۵ افتتاح شد. ۵ تا ۹ متر (۱۶ تا ۳۰ فوت) ساختار اکریلیک ظرفیت ۱۴ دونر دارد و در نتیجه یک رستوران منحصر به فرد است. هزینه آن گران بوده، اما آنچه که برای آن پرداخت می شود ارزش آن را دارد.  اگر به اروپا سفر کردید و از این رستوران را در لیست بازدید های خود قرار ندادید مطمئن باشید اشتباه بزرگی مرتکب شده اید. این بازدید را با توراروپای روشاگشت انجام دهید.
رستوران در یک کلبه چوبی واقع در گذشته نیز از رستوران غرفه غارنوردی بسیار معروف واقع شده است. داخل کلبه، تهویه مطبوع است و به سادگی با سه کاناپه رنگی که در رنگ قرمز یا زرد رنگ است و به سادگی در مقابل پس زمینه ی آبی و آسمان قرار دارد، تزئین شده است. آنها چندین برچسب شفاف از آرم رستوران داشتند که روی دیوار شیشه ای پشت مبل قرار داشتند.  وقتی که به این رستوران میروید تازه پی به زیبای های دنیا خواهید برد تور اروپا روشاگشت با سالها سابقه طولانی که در این زمینه دارد رفتن به این رستوران را برای شما فراهم میکند.
میز قهوه ای شیشهای دارای آبهای کم آب است که هوشمندانه با گلهای فنگیپانی تازه تزئین شده است. دیوار آبی در سمت چپ این سالن، نام و لوگو رستوران زیبا دارد و در گذشته از این راه پله مارپیچ، شما را به رستوران می برد. کفش ها در رستوران مجاز نیست، بنابراین ما آنها را در نزدیکی داخل ورودی قرار دادیم. ما این را نادیده نگرفتیم زیرا کفپوش گران قیمت چوبی برای پاهای برهنه کاملا راحت بود. سفر با تور اروپا خاطره ای خوش را برای شما رقم خواهد زد.

 

 راه های ارتباط با  تور اروپا و ویزای شینگن روشاگشت: