طاق پیروزی یکی از آثار هنری است که در میدان شارل دو گل پاریس در خیابان شانزه لیزه واقع شده است .
طاق پیروزی به افتخار سربازانی که در زمان ناپلئون در جنگ جان خود را فدا کرده اند ساخته شده است . پس از سالیان طولانی که از این ماجرا میگذرد به افتخار سربازان گمنامی که جان خود را از دست داده اند ، هر روز برای آنها طی مراسم خاصی آتش روشن میکنند .
نقشه های برجسته ای که در این طاق وجود دارد جان فشانی ها و دلیری های سربازانی که در هنگام جنگ جان خود را فدا کرده به تصویر کشیده است .

با توراروپا به بازدید از طاق پیروزی بروید (1)

با تور اروپای روشا گشت به بازدید از طاق پیروزی رفته و این رشادت ها را از نزدیک نظاره گر باشید .
این طاق بزرگترین طاق جهان با ارتفاع حدوداً 48 متر و حدوداً 43 متر عرض بوده که در سال 1806دستور ساختش توسط ناپلئون صادر و اتمام کار این طاق به سال 1836 منتهی شد .
این طاق نوعی نماد مقاومت جنگجویان فرانسه است . کمتر گردشگری وجود دارد که به پاریس رفته باشد و از دیدن این طاق محروم مانده باشد .
این طاق در موقعیت مکانی بالای قرار گرفته و دارای معماری باشکوهی می باشد ولی بیشترین اهمیت این طاق به دلیل بعد معنوی آن است، رشادت های سربازانی که برای محافظت از خاکشان حاضر شدند  حتی گمنام هم دفن شوند  .

با توراروپا به بازدید از طاق پیروزی بروید (1)
با خرید بلیط ورودیه به بالای طاق رفته و تمام زیبای های پاریس را از روی این طاق مشاهده کنید و لذت ببرید .
به دلیل این که این طاق در میدان شارل دوگول که محل اتصال ده خیابان بوده واقع شده است ،  پس یکی از شلوغ ترین میدانهای پاریس بوده و باید به فکر یک راه میانبر برای رسیدن به این طاق باشید  .

هنگامی که قصد سفر به اروپا را داشتید با تور اروپای روشا گشت سفر به یاد ماندنی را برای خود رقم زده و از زیبای های پاریس به ویژه طاق پیروزی لذت ببرید .

با توراروپا به بازدید از طاق پیروزی بروید

راه های ارتباط با تور اروپا روشاگشت: