بهترین غذاهای آلمانی :

۱٫اشپتزل  (Spätzle )

 

بهترین غذاهای آلمانی، خوشمزه ترین غذاهای آلمانی

معروفترین غذای آلمانی است که بین مردم آلمان بسیار معروف است و بسیار محبوب بین مردمان آلمان و گردشگران است که این غذا کاملا گیاهی است و نوعی پاستا به حساب می آید اما خمیر آن فقط از تخم مرغ ، نمک ، آب گاز دار و خمیر درسته شده است و این غذا در کنار غذاهای گوشتی سرو می شود ، همچنین می توانید آن را به عنوان غذای اصلی هم میل کنید.

۲٫سوسیس کاری (Currywurst)

 

بهترین غذاهای آلمانی، خوشمزه ترین غذاهای آلمانی

سوسیس کاری یک غذای دیرینه در برلین است. برای آماده کردن سوسیس کاری ، سوسیس هارا به صورت تکه های نازک در می آورند و روی آن پودر کاری ، سس کچاپ میریزند و همچنین همراه سیب زمینی سرخ کرده سرو می کنند.

۳٫اشنیتزل (Schnitzel)

 

بهترین غذاهای آلمانی، خوشمزه ترین غذاهای آلمانی

بهترین نوع اشنیتزل را بی شک می توان واینر اشنیتزل در نظر گرفت ، تکه هایی از گوشت گوساله که با آرد و تخم مرغ و پودر نان پوشانده شد است تا در زمان طلایی شدن در روغن یا کره آن را تفت می دهند ، مدل های مختلف دیگری هم دارد که با پنیر ، سویا ، تیکه های مرغ به آن اضافه می شود.

۴٫دونات برلینی (Berliner Pfannkuchen)

 

بهترین غذاهای آلمانی، خوشمزه ترین غذاهای آلمانی

این دونات که در برلین پخته می‌شود همانند بسیاری از دونات‌های معروف است و با این تفاوت که سوراخی در وسط آن وجود ندارد و داخل آن با مربا یا مارمالاد پر می‌شود. این دونات یا در روغن سرخ می‌شود و یا در داخل فر پخته می‌شود و پس از حاضر شدن با خامه یا شکر و همچنین شکلات کاور می‌شود.

۵٫مائول‌تاشن (Maultaschen)

 

بهترین غذاهای آلمانی، خوشمزه ترین غذاهای آلمانی

این غذا بسیار فوق العاده است که حتما با سفر با تور اروپا باید این غذا را امتحان کنید این غذا یک جور پاستا است که داخل آن را از گوشت گاو ، گوشت گوسفند و یا مواد گیاهی پر می کنند و همراه سبزیجات ،و یا سالاد سرو می کنند.

۶٫گولاش(Gullash)

بهترین غذاهای آلمانی، خوشمزه ترین غذاهای آلمانی

این غذا آلمانی نمیباشد ولی مردم آلمان عاشق این غذاها هستند و همچنین دستور پخت آن را به بهترین شکل تغییر داده اند و اما برای طرز تهیه این غذای فوق العادی از تکه ورق های نازک گوشت گاو در یک سس غلیظ قرار میدهند و آن را داخل فر می گذارند تا به آرامی بپزد و این روش پختی که انتخاب کرده اند باعث نرمی گوشت می شود . گولاش می تواند به عنوان سوپ و یا به همراه اشنیتزل سرو کرد و با تور اروپا می توانید از این غذای لذیذ لذت ببرید.

برای لذت بردن از غذاهای لذیذ آلمانی کافیست با تور نوروز ۹۸ آلمان سفر کنید و همچنین برای اخذ ویزای شینگن آلمان با روشاگشت در ارتباط باشید.

برای اطلاع از تور های نوروزی ۹۸ کافیست روی دکمه ی زیر اشاره کنید: