برج لندن بیش از ۹۰۰ سال برای محافظت از پایتخت پا بر جا بوده است و امروزه یکی از جاذبه های گردشگری مهم لندن به شمار می آید . برج لندن در سال ۱۰۶۶ توسط ویلیام فاتح ساخته شده که در ۱۲ سال بعد برج سفید به آن اضافه شد .

برج لندن و دیدنی های بی شمار آن

برج لندن قلعه ای سلطنتی است که در شمال رودخانه تیمز قرار دارد و یادگاری از حمله نرمن ها به انگلستان می باشد . برج لندن در ابتدا زیبایی فوق العاده ای داشته که قصر زیبایی زمان خود محسوب می شد اما بعدها به عنوان زندان سلطنتی مورد استفاده قرار می گرفت . اگرچه در ابتدای ساخت این قلعه قصد بر این نبوده که به عنوان زندان از آن استفاده کنند ولی در بین سال های ۱۱۰۰ تا ۱۹۶۰ از آن به عنوان زندان استفاده شده ، اولین بار شاهزاده ها در این برج زندانی شده اند . این برج از چندین ساختمان با چندین لایه دیوار دفاعی و یک خندق تشکیل شده است .

 

برج لندن و دیدنی های بی شمار آن

در آن زمان کلاغ های وجود داشتند که از برج محافظت می کردند که این کلاغ ها غذایشان را دربار فراهم میکرد .

کلاغ های وحشی با توجه به داستان های قومی و اجدادی توسط بوی اجساد دشمنانی که در برج اعدام و دفن کرده بودن به طرف برج جذب شدند.

برای این که این کلاغ ها از برج خارج نشوند بال های آنها را کوتاه کردند و به جزء این مورد کلاغها زندگی خوبی داشتند و مانند اعضای سلطنتی خدمتکار داشته و از آنها پذیرایی می کردند .

برج لندن و دیدنی های بی شمار آن

این برج دارای جاهای دیدنی زیادی می باشد که میتوان به این موارد اشاره کرد :محوطه برج لندن ، ضرابخانه برج لندن ،باغ وحش برج لندن ،جواهرات سلطنتی برج لندن و کلاغ های برج لندن

برج لندن و دیدنی های بی شمار آن

برج لندن از آثار تاریخی زیبای لندن است که میتوان آنرا در لیست جاهای دیدنی که قرار است از آن دیدن کنید قرار دهید و این بازدید را با تور اروپای روشاگشت تجربه کنید .

با تور اروپای روشاگشت بهترین سفر را برای خود رقم زده و از آثار تاریخی لندن به خصوص برج لندن آن دیدن فرمایید .

راه های ارتباطی ما: