شما می بینید که بسیاری از جشنواره ها اغلب در مراکز بزرگتر شهر رخ می دهد، اما جشن های سنتی نیز آماده هستند تا شما را با ثروت میراث و مهمان نوازی در جوامع روستایی کوچکتر پاداش دهند. جشنواره های صرفا به موسیقی و یا هنر، مانند بنیاد Venice اختصاص داده شده، قرعه کشی غرفه داران از سراسر جهان، به شما فرصتی برای نمونه برداری چند فرهنگی در یک مکان را خواهد داد .

برخی از جشنواره های فرهنگی بسیار بزرگ هستند که هر سال یا حتی هر چهار سال یکبار، مانند برگزاری جشن کریسمس برگزار می شود.

بعضی از جشنواره های کوچکتر که در خارج از فصل اتفاق می افتد، جمعیت های بزرگ را ضرب و شتم می کند، مانند جشنواره مروان مروان درویش درویش در کنیا، ترکیه، که در ماه دسامبر شروع به چرخش می کند که هر کدام از این جشنواره ها زیبای های خاص خود را دارند . از این زیبای ها به راحتی نگذرید و با تور اروپای روشا گشت از آن دیدن کنید .

یکی از طولانی ترین جشنواره های اجرا شده توسط تعداد لوکزامبورگ در سال ۱۳۴۰ تاسیس شد. شئربرفور یک حزب حماسی در میدان گلشیس است .

بر گزاری جشنواره های فرهنگی در تور اروپا

هرساله در شهر پاریس جشنواره ای برگزار میشود که مردم در آن شب هرگز نمی خوابد و تا صبح بیدار است!پاریس در این شب پر از هیاهو جشن و پای کوبی است. بیش از ۱۲۰ موسسه فرهنگی و جاذبه های گردشگری پاریس، همه ی شب را بیدارند.
از همه جای شهر صدای موسیقی و آواز گروهی به گوشتان می رسد. شاید برایتان جالب باشد که بدانید خیلی از مردم اصلاً نمی خوابند و تا صبح به گشت و گذار و تفریح مشغول اند. در پایان شب، صبحانه ای خوشمزه و کامل برای توریست ها تدارک دیده می شود. بی شک برای کسانی که عاشق پاریس و طرفدار هنر و فرهنگ اروپایی هستند حضور در شب سفید پاریس تجربه ای بی نظیر خواهد بود!
با تور اروپای روشاگشت سفری به یاد ماندنی را برای خود رقم بزنید.

به اماکن مورد علاقه خود با تور اروپای روشا گشت سفر کنید .

راه های ارتباط با تور اروپا روشاگشت: