بهترین تور اروپا پاییزی را از دست ندهید !!!

در فصل پاییز بیشتر کشورهای اروپایی آب و هوای بسیار مطلوب و عالی دارند اما بعضی از آن ها به جز آب و هوای مطلوب زیبایی خیلی شگفت آوری دارند که در این مطلب به آن اشاره میکنیم تا در این فصل پاییز آن ها را از دست ندهید.

که تور روشا گشت میتواند بهترین گزینه برای سفر شما به این کشورهای پاییزی فوق العاده زیبا و شگفت آور باشد.

بوردو، فرانسه

بهترین تور اروپا پاییزی
 

بوردو، یکی از زیبا ترین شهر ها در فرانسه و حتی اروپا به حساب می ‎آید که با توجه به تاریخ، غذا های خوش طعم و مهمان‌نوازی مردمش میتواند خاطراتی به یاد ماندنی را برای گردشگران رقم بزند.

بوردو، شهری سنتی و کلاسیک و درعین حال مدرن است و چیزی از زیبایی‌ های شهر پاریس مخصوصا در فصل پاییز کم ندارد. میدان بورس، تاکستان‌ های منطقه‌ی سن امیلیون و سواحل شهر آرکاشون (Arcachon) از جمله دلایل اصلی علاقه‌ی گردشگران به این شهر تماشایی محسوب میشود.

بارسلونا، اسپانیا

بهترین تور اروپا پاییزی
 

شهر بارسلونا، یکی از مقاصد همیشگی مورد علاقه‌ی گردشگران به حساب می‌ آید و جاذبه‌ های دیدنی معروف این شهر همچون کلیسای ساگرادا فامیلیا، پارک گوئل و کلیسای باشکوه سانتا ماریا (Santa Maria de Montserrat Abbey) در کوهستان مونتسرات آماده‌ اند تا در فصل پاییز، پذیرای مسافران خوش ذوقشان باشند.

قیمت‌ ها در این فصل، ارزانتر از فصلهای دیگر است؛ اما برای فرار از ایستادن در صفهای طولانی میتوانید سری به شهر های زیبای اطراف بارسلون مثل خیرونا (Girona) و سیتخس (Sitges) بزنید.

آراگون ، اسپاینا 

بهترین تور اروپا پاییزی
 

اگر در پی سفری به یاد ماندنی در پاییز هستید، این منطقه که در شمال شرقی اسپانیا واقع شده است، را از یاد نبرید.

با سفر به این منطقه علاوه بر تماشای رنگهای زیبای پاییزی، میتوانید از دیدنیهای پارکهای ملی و حیات وحش متنوع آن ها نیز بهره مند شوید.

برای سفر به این کشورهای پاییزی زیبا میتوانید با بهترین تور اروپا پاییزی ، روشا گشت سفر کنید و برای دریافت مشاوره ی رایگان میتوانید با راه های ارتباطی که در پایین صفحه وجود دارد در ارتباط باشید.