بهترین شهر های اسپانیا برای گردشگری کدامند؟

اسپانیا کشوری در اروپاست که بخاطر مردم پرشور خود، سواحل آفتابی و تاریخ باورنکردنی مشهور و شناخته شده است. اگرچه هیچ سفری با تور اسپانیا به این کشور بدون بازدید از شهر های بزرگ آن مثل مادرید و بارسلونا تکمیل نمیشود اما شهر های کوچکی که دارای زیبایی و شگفتی فراوان هستند را نباید از دست داد.

شهر بسالو (Besalu) در اسپانیا

بهترین شهر های اسپانیا برای گردشگری

برای اینکه متوجه شوید کشور اسپانیا در قرون وسطی چه شکلی بوده است ، هیچ جایی بهتر از شهر بسالو پیدا نخواهید کرد. شهر بسالو در کاتالونیا واقع شده است و دارای جاذبه‌ های تاریخی بسیاری است.

پل زیبای موجود در آن را که بر روی رودخانه Fluvià ساخته شده است را از دست ندهید. قدمت این پل به قرن دوازدهم بر میگردد. بازدید از کلیسای سنت پره با تور اسپانیا که قدمت آن به قرن یازدهم بر میگردد نیز بسیار عالی خواهد بود.

شهر کاسارس (Casares)

بهترین شهر های اسپانیا برای گردشگری

شهر کوچک کاسارس در استان مالاگا واقع شده و بخاطر ساختمان‌ های سفیدی که به سبک اهالی شمال آفریقا طراحی شده مشهور و شناخته شده است.

صخره‌ های بزرگی در این شهر قرار دارد که مشرف به دریای آلبوران هستند. اگر به معماری علاقه دارید، میتوانید از قلعه کاسارس نیز دیدن کنید که در قرن سیزدهم ساخته شده است. کلیسای La Encarnacion نیز در این شهر قرار دارد. این منطقه بخاطر اسب سواری محبوب است. پس میتوانید از اسب سواری در کنار ساحل نیز لذت ببرید.

شهر (Ainsa)

بهترین شهر های اسپانیا برای گردشگری

در سایه کوه‌ های پیرنه، یک شهر قرون وسطی بنام Ainsa قرار دارد. بهترین قسمت برای بازدید در این شهر بی شک قلعه Ainsa است که میتوان آن را در یکی از انتهای پلازا سان سالوادور پیدا کرد. بخش‌ هایی از این قلعه متعلق به قرن یازدهم است، اگر چه بیش تر بخش‌ های ساختمان از قرن شانزدهم باقی مانده است. دو برج این قلعه به موزه منتقل شده است.

برای بازدید از بهترین شهر های اسپانیا برای گردشگری میتوانید با تور اسپانیا سفر کنید و از اوقات خوش خود لذت ببرید.

برای سفر به اسپانیا نیاز به ویزای شینگن دارید که میتوانید با روشا گشت در ارتباط باشید تا ویزای شینگن اسپانیا فوری را دریافت کنید.