تبادل ویزای توریستی به اقامت چگونه انجام می شود؟

یکی از روشهای سفر به کانادا، گرفتن ویزای توریستی کانادا میباشد. گردشگران و مهاجرین بدلیل شرایط خوب اقتصادی و اجتماعی در کانادا ، خواهان بازدید از این کشور هستند.

ویزای توریستی کانادا به فرد اجازه میدهد که تا 6 ماه در کانادا حضور داشته باشد، البته افسر مرزی میتواند با توجه بشرایط متقاضی و یا صلاح دید خود این مدت زمان را کم تر و یا بیش تر کند.

با ویزای توریستی کانادا شما امکان تحصیل ، کار و یا زندگی کردن در کشور کانادا را ندارید. اگر ویزای مولتی‌ کانادا را دارید میتوانید در مدت زمان تعیین شده، هر بار تا 6 ماه به طور مداوم ورود و خروج داشته باشید.

تبدیل ویزای توریستی کانادا به اقامت

کسانی که اقامت در این کشور را دارند صد در صد اجازه ی زندگی و کار کردن را هم دارند. متقاضیان تبدیل ویزای توریستی کانادا به اقامت در کانادا چند حالت دارد.

1-ازدواج فرد با یک کانادایی و یا کسی که در آن جا اقامت دارد 

در این حالت فرد میتواند از طریق برنامه اسپانسر شیپ کانادا اقدام به دریافت اقامت کند، بدین صورت که فرد ساکن کانادا اسپانسر متقاضی در این کشور خواهد شد.

2-درخواست فرد برای پناهندگی در کانادا

پناهنده به کسی میگویند که جانش در سرزمینش در خطر باشد و این مورد در مورد افرادی که از ایران مهاجرت کرده اند صدق نمی کند و حتی باعث اخراج از آن کشور می شود.

برای تبدیل ویزای توریستی به اقامت حتما باید با وکیل در ارتباط باشید تا بهترین راه را به شما پیشنهاد کنند.

برای دریافت مشاوره در این زمینه میتوانید با تیم مجرب روشا گشت در ارتباط باشید تا در مورد ویزای کاناد و مولتی کانادا بیشتر بدانید.

برای در ارتباط بودن با بهترین تور اروپا ، روشاگشت میتوانید با راه های ارتباطی که در انتهای سایت ذکر شده است در ارتباط باشید تا بهترین مشاوره در زمینه اخذ ویزای کانادا دریافت کنید.