تعطیلات نوروز به کجا سفر کنیم؟

 

حتما شما هم بعد از سپری کردن یک سال پر از کار و تلاش به فکر یک مسافرت خوب برای آغاز سال جدید هستید .انتخاب اینکه تعطیلات نوروزی را به کدام کشور اختصاص دهیم می تواند سخت باشد. روشاگشت با معرفی چند کشور به شما کمک می کند با توجه به علایق بود بهترین انتخاب را داشته باشید .

 

ایتالیا

کشور ايتاليا یکی از پر طرفدار ترين كشورهای اروپایی است که سفر به آن در برنامه ی تور اروپای اکثر آژانس های مسافرتی گنجانده می شود .آب و هواي معتدل این کشور موجب شده است که در تمامی فصول سال گردشگران بسیاری از سراسر دنیا به خود جذب کند .جذابینت های ایتالیا منحصر به زمینه های محدودی نیست .مردمان پرشور و خوش برخورد ،غذاهای متنوع  ،گالری های هنری بینظیر ،آثار باستانی اعجاب آور و… همگی می توانند روزهایی به یاد ماندنی برای مسافران رقم بزنند .ایتالیا کشور کلیساها و مجسمه های بینظیر است .

 

تعطیلات نوروز به کجا سفر کنیم؟ تور اروپا ایتالیا

فرانسه

با شنیدن نام فرانسه قطعا اولین چیزی که در ذهن شنونده نقش می بندد برج ایفل و شهر پاریس است .پاریس ملقب به شهر عشاق ،رومانتیک ترین شهر دنیاست .اگر برای اولین بار است که می خواهید با همسرتان به سفر بروید و تور اروپا را انتخاب کرده اید ،پاریس بهترین گزینه برای شما خواهد بود .شهری پر از کافه های دل انگیز و کوچه پس کوچه های دوست داشتنی .چشم اندازهای زیبا برای گرفتن عکس هایی که تمام عمر در آلبومتان می ماند .

 

تعطیلات نوروز به کجا سفر کنیم؟ تور اروپا فرانسه

هلند

هلند سرزمین گلهاست .دشت های چشم نواز پوشیده از گل چشم های هر بیننده ای را به خود خیره می کند .هلند پر از این دشت هاست .در کنار دیگر جاذبه های دیدنی کشور هلند مانند دیگر کشورهای اروپایی ،از جمله آثار تاریخی ،طبیعت ،فرهنگ و مردم و…

دشتهای پر از گل و آسیاب های بادی یک ویژگی متفاوت و خاص برای کشور هلند هستند .

 

تعطیلات نوروز به کجا سفر کنیم؟ تور اروپا هلند

آلمان

آلمان کشور قلعه ها و موزه هاست .اگر قصد انتخاب تور اروپا را برای گذراندن تعطیلات خود دارید و به بازدید از آثار تاریخی علاقمندید قطعا یکی از بهترین گزینه ها برای شما کشور آلمان خواهد بود .شهرهای مختلف کشور آلمان هرکدام جذابیت های خاص خود را دارا هستند .برلین ،مونیخ،اشتوتگارت و… هرکدام میتوانند دلیل شما برای سفر به آلمان باشند .مراکز خرید مدرن و مطرح جهانی واقع در مونیخ حتما مورد توجه علاقمندان به خرید قرار خواهد گرفت .

 

تعطیلات نوروز به کجا سفر کنیم؟ تور اروپا آلمان

اسپانیا

اسپانیا در رده های اول جذب توریست بین کشورهای اروپایی قرار دارد .در بیشتر برنامه ریزی های تور اروپا ،کشور اسپانیا به چشم می خورد .اسپانیا کشور موسیقی و جشن ها و فستیوال هاست .اگر به گذراندن روزهایی پر از جشن و پایکوبی علاقمندید بازدید از کشور اسپانیا را از دست ندهید .

جشن ها تنها جذابیت اسپانیا نیستند .مردم خونگرم و خنده رو ،غذاهای عجیب و غریب و جذاب ،آثار معماری مثال زدنی که توسط معماران مطرح جهانی ساخته شده اند همگی از مقاصد توریست ها برای انتخاب تور اروپا و کشور اسپانیا هستند .

 

تعطیلات نوروز به کجا سفر کنیم؟ تور اروپا اسپانیا

۵ کشوری که اشاره شد از مهمترین مقاصد گردشگران برای انتخاب تور اروپا هستند .روشا گشت مجری تورهای اروپایی با بهترین سرویس دهی آماده ی پاسخگویی به سوالات شما عزیزان در زمینه تور اروپاست .با ما تماس بگیرید .

راه های ارتباطی ما: