سبک زندگی

 

ملاقات با مردم محلی در حالی که در حال گذراندن تور اروپا هستید ممکن است کمی سخت به نظر بیاید. به خصوص اگر زبان کشور مورد نظران را بلد نباشید. با این حال اکثر مردم محلی می دانند که شما تنها یک توریست هستید و با آداب و رسوم آنها |آشنا نیستید. پس از ناتوانی شما در برقراری ارتباط تعجب نمی کنند. پیش از انتخاب تور اروپا و سفر به کشورهای اروپایی با تحقیق و کسب اطلاعات در مورد کشور مورد نظرتان می توانید توانایی در برقراری ارتباط را بیشتر کنید و برای گذراندن تور اروپا به بهنترین نحو آماده باشید.

قوانین عمومی و آداب و رسوم از کشور به کشور و حتی از منطقه به منطقه متفاوت است و این می تواند برای توریست های تور اروپا کمی گیج کننده باشد، اما فقط با انجام یک تحقیق کلی شما می توانید در مورد افرادی که در اروپا زندگی می کنند شناخت قابل قبولی به دست آورید.
در ابتدای سفر تور اروپا برای شروع می توانید به چیزهای ساده نگاه کنید. مثلا اینکه آیا مردم محلی در برخوردهای روزانه به همدیگر لبخند می زنند؟ آیا رفتار آنها دوستانه و صمیمانه است یا در برخورد با دیگران محتاط عمل می کنند. مثلا در امریکا مردم با هم مکالمه های کوتاه دارند ولی در فرانسه مردم محلی نسبت به غریبه ها محتاطانه عمل می کنند. دقت کردن در نشانه های اطراف شما می تواند به خوبی نشان دهد که شما در چه نوع اجتماعی قرار گرفته اید.

 

به خاطر داشته باشید که حرکات دست و بدن در جوامع گوناگون ممکن است متفاوت باشد. یک حرکت ساده ی دست در کشور شما ممکن است به عنوان تشکر تلقی شود در حالیکه در کشور مقصد شما احتمال دارد معنای زشت و زننده ای داشته باشد.اگر زبان کشور اروپایی مورد نظر خود را به خوبی نمی دانید بهتر است از زبان اشاره استفاده کنید. پیدا کردن کلمات کلیدی زبان موردنظر در یک فرهنگ لغت می تواند کمک خوبی برای برقراری ارتباط باشد. تنها با دقت کردن به روابط میان آدمها می توانید اطلاعات خوبی دریافت کنید.

عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و تخفیف‌های هیجان‌انگیز ما مطلع شوید.

از تاریخ 2 فوریه 2020 مبلغ ورودی سفارت افراد بزرگسال ۲۰ یورو و کودکان ۵ یورو اضافه خواهد شد.