تور اروپا و کلیسای جامع نوتردام:
وقتی تور اروپا را برای سفرانتخاب می کنید بسیاری از جاذبه های دیدنی پیش روی شماست که می توانید از بین آن ها مواردی را که بیشتر با سلیقه تان سازگار است را مشاهده کنید.
انواع بناهای تاریخی مثل قلعه ها، کلیسا ها یا جاذبه های طبیعی مثل پارک ها و مکان های بکر طبیعی، حتی موزه ها و … همه می توانند در لیست شما باشند.

تور اروپا و کلیسای جامع نوتردام (2)

در میان گزینه های تور اروپا ، ممکن است کلیسای نوتردام توجه شما را جلب کند.این کلیسای زیبا و جذاب که در شهر زیبای پاریس قرار دارد ، یک مکان گردشگری در تور اروپا محسوب میشود.
این کلیسا یادگار پادشاهانیست که قبل از ظهور عیسی (یسوع) بر اسرائیل حکومت رانده‌اند. کلیسای جامع نوتردام یکی از جاذبه های بسیار جذاب درتور اروپا است که در شهر پاریس سال هاست پا برجاست و محل عبادت بسیاری از مردم بوده  است.
تعدداد گردشگران تور اروپا در این مکان، هر سال به ده میلیون نفر می رسد. از همه چیز جالب تر در مورد این کلیسا معماری جذاب آن است. این کلیسا که شهرت بین المللی دارد ، شاید بیشتر این مشهوریت را مدیون همین معماری سنتی آن است که بعد از ۷۰۰ سال هنوز برای مردم این عصر، جدید و جالب و جذاب است.
این کلیسا دارای یک افسانه تاریخی به نام گوژپشت نوتردام میباشد که افسانه ای احساسی و زیباست. معنی واژه نوتردام بانوی من میباشد و دارای دو برج دو قلو است که هر کدام ۷۰۰ متر هستند.
با تور اروپای روشاگشت سفری به یاد ماندنی را برای خود رقم بزنید و از کلیسای جامع نوتردام دیدن فرمایید .

راه های ارتباط با تور اروپا روشاگشت: