هتل لاکچری شانگریلا در فرانسه

همانطور که شما با تور اروپا به هتل شانگریلا پاریس می روید، ظاهر زیبا آن را به عنوان خانه سابق شاهزاده رولاند بناپارت، قبیله اصلی ناپلئون بناپارت، به یاد می آورد. از کارکنان محترم و یک خوش آمدگویی بسیار مفصل دریافت می کنید که از ابتدا  حس می کنید که وارد یک هتل سلطنتی و بسیار لاکچری وارد می شوید.

پله های بزرگ شیک

در اتاق خود، دید به برج ایفل و رودخانه ساین دارید. زیبایی دیزاین قدیمی اتاق، با کار خوب صنعتگران، و همچنین در شهر وجود دارد که می توانید مانند آن را با تور اروپا دیدن کنید.

 

هتل لاکچری فرانسه

 

مکان هتل شانگریلا

این هتل در قلب پاریس قرار دارد و همچنین میتوانید از  طراحان مد لباس منحصر به فرد در خیابان Montaigne و خیابان جورج دیدن کنید که با بهترین تور اروپا  جهت رزرو  هتل در فرانسه می توانید از این خیابان های اطراف این هتل دیدن کنید.

در حال حاضر،  اگر شما دنبال یک غذای سبک هستید و لابوهینیا محل مناسب برای میل کردن آن است.

در قیمت سرو غذا در این هتل لوستر های بزرگ و نفیسی دارد که غذاهایی که با دقت و ظرافت برای شما تدارک دیده شده است سرو می شود و شما از این غذا دو چندان لذت می برید.

شما می توانید یک شب به یاد ماندنی در این هتل بگذرانید و همچنین می توانید با منظره زیبایی که در اتاق شما هست که مشرف به برج ایفل و دریاچه راین هست لذت ببرید و همه ی اینها را در هتل بسیار زیبای شانگها می توانید ببینید و با بهترین تور اروپا به رزرو یک اتاق لوکس در این هتل اقدام کنید.

در طراحی اتاق های این هتل زیبا یک هماهنگی بسیار زیبایی بین بافت ها و رنگ های دیوار این اتاق در زمینه ی ابریشمی ، و کریستال های روی مبلمان ها استفاده شده است که این اتاق های این هتل را بسیار لوکس و لاکچری کرده است.