تور ایتالیا نوروزی با روشاگشت

بهترین زمان برای سفر به ایتالیا، از آوریل تا ژوئن (از ۱۲ فروردین تا ۹ تیر) و اواسط سپتامبر تا اکتبر (از ۲۴شهریور تا ۹ آبان) است. در این فاصله‌ی زمانی دمای هوا مطبوع و زندگی روستایی پر رونق است و کشور زیاد شلوغ نیست. اما تعطیلات دو هفته ای نوروز هم زمان بسیار بسیار مناسبی برای لذت بردن از ایتالیا و جاذبه های گردشگری بکرش است. سفر به ایتالیا یکی از کشورهایی است که یک بار دیدنش شما را برای همیشه شیفته نگه میدارد و تعطیلات نوروزی بهانه ی مناسبی برای سفر کردن و انتخاب تور ایتالیا است.

برای خرید تور اروپا نوروزی عجله کنید ! چرا که در این ایام اصولا پرواز ها زود پر میشوند.

ایتالیا از کهن ترین تمدنها و کشورهای دنیا است. ایتالیا با فرهنگ رمانیتک و مردمانی خوش برخورد و با بهره گیری از برترین جاذبه های تاریخی اروپا یکی از مقاصد مهم گردشگری در جهان به شمار میرود. تنوع آب و هوایی و طبیعت فوق العاده این کشور نیز یکی از جاذبه های گردشگری است که هر ساله گردشگران بسیاری را به سمت خود جذب میکند . این کشور با دارا بودن تعداد بالایی آثار ثبت شده میراث جهانی یکی از غنی ترین کشور های جهان در از نظر آثار باستانی است. از کوه و دره ها تا مناطق آفتابی در جنوب، همگی به این کشور کمک کرده اند تا برای تبدیل شدن به مقاصد اصلی گردشگری در جهان قدم های بلندی بردارد .

خرید تور ایتالیا نوروزی

برای رزرو تور و یا اطلاع از سایر برنامه های گردشگری روشاگشت همین امروز با کارشناسان و متخصصین سیاحتگران روشاگشت تماس بگیرید .

مطالب مرتبط:
ایتالیا گردی با روشاگشت
تور اروپا – ایتالیا نوروزی